ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlenie ogrodu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlenie ogrodu

Na zewnątrz
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Wybierz z naszej oferty oświetlenie ogrodowe i ciesz się długimi, letnimi wieczorami w swojej zielonej przestrzeni lub rozkoszuj się widokiem nowo oświetlonego ogrodu.

Teraz masz doskonałą okazję, aby oświetlić swój ogród tak, abyś mógł cieszyć się jego widokiem i chwilami w nim spędzonymi nawet po zachodzie słońca. Odpowiednio dobrane i rozmieszczone oświetlenie ogrodowe doda ogrodowi uroku i ułatwi poruszanie się po nim wieczorem. Oświetlenie wszystkich ścieżek ogrodowych za pomocą lamp zewnętrznych zwiększy bezpieczeństwo. Oświetlenie ogrodowe jest bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz, deszcz, śnieg, wieczorna i poranna mgła, dzięki wyższemu stopniowi ochrony IP. Dzięki oświetleniu ogrodowemu można oświetlić otoczenie stawu ogrodowego, krzewów, drzew i skalniaków, nadając im nowy wygląd. Oprowadzimy Cię po naszej ofercie lamp zewnętrznych i dodamy nasze wskazówki dotyczące danych kategorii.

Solarne, LED czy oświetlenie z czujnikiem?

Dzięki solarnemu oświetleniu ogrodu oszczędzasz środowisko. Nie potrzebujesz zasilania elektrycznego do tego typu oświetlenia, ponieważ oprawa solarna zbiera w ciągu dnia światło słoneczne i przetwarza je na energię elektryczną. Jej instalacja jest bardzo prosta - wystarczy umieścić lampę w miejscu, gdzie będzie padać na nią wystarczająca ilość światła słonecznego i gotowe. Nie ma potrzeby podłączania żadnych kabli ani przewodów. Więcej o lampach solarnych można przeczytać w naszym artykule.Na lampach solarnych nasza podróż przez kwitnący i świecący ogród jeszcze się nie skończyła. Oświetlenie zewnętrzne LED to kolejna możliwa odpowiedź na pytanie, jak wyposażyć go w produkty wysokiej jakości, a jednocześnie ekonomiczne. Można by długo wymieniać zalety oświetlenia LED w porównaniu z tradycyjnym. A zatem, przynajmniej w skrócie, oto siedem głównych korzyści:

1) Oszczędzasz pieniądze. Koszty spadają nawet o 90% w porównaniu z tradycyjnymi oprawami.
2) Oświetlenie LED jest trwałe. Działają do 50 razy dłużej niż te tradycyjne.
3) Pełne rozświetlenie osiągaja od razu. Wystarczy jedno naciśnięcie przełącznika, aby światła LED zaczęły działać z pełną mocą.
4) Jest odporne na wiatr i deszcz. Ta trwałość sprawia, że doskonale nadają się do ogrodu.
5) Nie musisz się go bać. Minimalizują one ryzyko porażenia prądem.
6) Oświetlenie LED jest zielone. Nie znajdziesz w nim substancji szkodliwych. A gdy stracą swoją przydatność, można je poddać recyklingowi. I będą trwałe.
7) Szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Przeczytaj tekst poniżej.

Dobra wiadomość jest taka, że choć nasz wybór jest naprawdę szeroki, kategorie są posegregowane tak, abyś się w nich nie pogubił. Chętnie udzielimy Ci kilku wskazówek dotyczących produktów. Na przykład wspaniała lampa LED firmy Brilagi. Znajdująca się w niej żarówka energooszczędna pod względem wydajności dorównuje zwykłej żarówce. Jeśli chcesz, aby Twój trawnik przypominał ten na stadionach ligi angielskiej nawet w środku nocy, mamy dla Ciebie kategorię reflektorów zewnętrznych LED. Nie tylko praktyczne i bezpieczne, ale także oszczędnie oświetlające otoczenie. Takie właśnie są zewnętrzne lampy podjazdowe.


Nigdzie nie pasuje lepiej niż w ogrodzie. Mowa o oświetleniu ogrodowym z czujnikiem. Czy wolisz to, które wykorzystują technologię LED, czy raczej te, które wykorzystują energię słoneczną? Niezawodność i wygoda w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie trzeba nawet wyciągać ręki, aby je włączyć, gdy się obok nich przechodzi. Moglibyśmy napisać jeszcze wiele o ich zastosowaniu, ale lepiej przyjrzyj się im i przekonaj się sam. Polecamy nasz bestseller - ma prawie wszystkie funkcje, jakie można sobie wyobrazić. Lampa jest wyposażona w diody LED, zasilane energią słoneczną oraz czujniki ruchu i przyciemniania. Nie ma nic prostszego niż zadowolić się tym, co najlepsze. Rozpieszczaj swój ogród, a on wynagrodzi Ci to dzień i noc.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i