ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Opłaca się kupować w sklepie Lider Lamp | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Opłaca się kupować w sklepie Lider Lamp

Opłaca się kupować w sklepie Lider Lamp
O zakupie

Lucie

W LiderLamp dokładamy wszelkich starań, aby zakupy naszych klientów były jak najwygodniejsze. Dlatego w naszym sklepie bezpłatna wysyłka i 60 dni na zwrot towaru są oczywistością.

Wiemy, że zadowolony klient powróci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować dobrze zorganizowany sklep pełen inspiracji, wygodne zakupy oraz szybką i niezawodną dostawę. Potrzeby i wymagania klientów stale rosną i dlatego ciągle dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb klientów i szukamy nowych sposobów na uczynienie zakupów wygodniejszymi i komfortowymi. 


Bezpłatna wysyłka i wydłużony okres zwrotu


  • Chcemy, aby nasi klienci podczas zakupów mieli jak najwięcej korzyści, dlatego oferujemy darmową wysyłkę dla towarów standardowych po osiągnięciu określonej wartości zamówienia.
  • Wydłużyliśmy również standardowy termin zwrotu towaru do 60 dni. (tylko dla klientów indywidualnych, tj. bez podania numeru identyfikacyjnego ani numeru VAT w zamówieniu). Więcej informacji znajdziesz w Warunkach handlowych.


Szeroka oferta i szybka dostawa


  • Obecnie oferujemy towar ponad 200 marek oświetleniowych i posiadamy 50 tysięcy rodzajów produktów, z których klienci mogą wybierać w dobrze zorganizowanych kategoriach.
  • Do dziś zrealizowaliśmy ponad 4 miliony zamówień, a w październiku tego roku zakończyliśmy budowę nowego, nowoczesnego magazynu, który pozwoli nam szybciej reagować na rosnące zapotrzebowanie na produkty z naszego asortymentu.Swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem i chęcią doskonalenia oraz tysiącem pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Możemy się również pochwalić wielokrotnym umieszczaniem naszej firmy w rankingach europejskich liderów e-commerce, co jest dowodem na to, że potrafimy być dla naszych klientów rzetelnym partnerem, oferującym szeroki asortyment, dobre rady, ale i inspiracje, by wnieść więcej światła do ich domu.Autor článku:

Lucie
Lucie Články, darkove_poukazy, Exporty, FreshAdress, Marketing, Produkťák, Přesměrování, Speciální, Statické, Zákazníci a poukazy, Zákaznické_zahraničí

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i