ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Odkryj inteligentne oświetlenie Ledvance Smart+ | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Odkryj inteligentne oświetlenie Ledvance Smart+

O markach produktów

Marcin

Zawsze, kiedy wracasz do domu, powinieneś czuć się szczęśliwy. Aby zapewnić sobie komfort i wygodę, niezbędne jest odpowiednie wyposażenie i umeblowanie. Inteligentne oprawy Ledvance Smart + mogą Ci w tym pomóc.

Marka Ledvance istnieje na rynku od wielu lat. Jej historia rozpoczęła się około 100 lat temu. Dzięki temu oraz dzięki ich wielkiemu wysiłkowi, aby iść naprzód, zapewnili sobie wiodącą pozycję na rynku w dziedzinie oświetlenia i źródeł światła. Ich sukces opiera się na trzech głównych filarach: dążeniu do doskonałości, innowacyjności i wzajemnym zaufaniu. Ich główny fokus możesz rozpoznać juz po ich nazwie. Jest to oświetlenie w technologii LED. Aby umilić życie każdego swojego klienta, stawiają głównie na inteligentne oświetlenie.


Inteligentne oświetlenie Ledvance Smart +

Czas, a wraz z nim postęp technologiczny, nieustannie biegną do przodu. Pamietając o tym, firma podąża za nowymi trendami w dziedzinie oświetlenia LED i inteligentnych domów. Dla Twojej wygody oferuje najlepsze i najdoskonalsze inteligentne oświetlenie . Dzisiaj nie ma już potrzeby ciągłego wstawania, aby włączyć i wyłączyć światło. Produkty Ledvance Smart+ oferują takie rozwiązania, aby wszystko można było załatwić wygodnie z kanapy lub nawet zdalnie z pracy, czy wakacji. Możesz sterować nimi przy użyciu smartphona lub nawet za pomocą głosu. W ofercie inteligentnych lamp Ledvance Smart+ znajdziesz różnego rodzaju oświetlenie do wnętrz pasujące do każdego nowoczesnego domu.   Możesz dostosować jasność i temperaturę barwową. Ich moduł RGB pozwala na wybór spośród aż 16 milionów kolorów. Kolor zawsze możesz wybrać w zależności od nastroju. Jeśli więc szukasz inteligentnego oświetlenia sufitowego lub ściennego, Ledvance Smart+ zapewni Ci to, czego szukasz.


Inteligentne żarówki Ledvance Smart+

Jeśli zdecydowałeś się wymienić swoje stare oświetlenie na nowe ineligentne, masz świetną okazję. Jeśli jednak nie chcesz zmieniać swoich lamp, a chciałbyś poznać zalety inteligentnego oświetlenia, możesz sięgnąć po inteligentne żarówki Ledvance Smart+. Dzięki nim wystarczy wyjąć starą żarówkę i zmienić ją na nową inteligentną. Dzięki temu, podobnie jak w przypadku inteligentnych lamp, będziesz mógł wybierać temperaturę lub natężenie światła, kolor, na jaki masz ochotę, a wszystko to wygodnie z kanapy.


Oświetlenie zewnętrzne Ledvance Smart+

Posiadasz już inteligentne oświetlenie do wnętrz, ale co z oświetleniem zewnętrznym? Tak, możesz cieszyć się luksusem i inteligentnym oświetleniem nawet w ogrodzie. Wybierz spośród różnych typów inteligentnego oświetlenia zewnętrznego. Od lampy zewnętrznej, przez kinkiet az po oświetlenie punktowe. Ich zalety są takie same jak w przypadku oświetlenia wewnętrznego. Oznacza to duży wybór kolorów, temperatury oświetlenia, a przede wszystkim, możliwość sterowania zdalngo.Inteligentne oświetlenie Ledvance Smart+ można również ustawić z pewnej odległości, nawet będąc poza domem. eśli więc chcesz doświadczyć luksusu i komfortu zdalnego sterowania oprawą, a jednocześnie zadbać o estetyczny wygląd całego wnętrza i na zewnątrz, to wszystko to zapewni Ci oświetlenie Ledvance Smart+ . Dodatkowo za świetną cenę. Oprócz tego, że ich ceny są zawsze bardzo korzystne, teraz obowiązuje 20% rabatu na wszystkie produkty Ledvance Smart+ i otrzymaj bezpłatną inteligentną żarówkę do zamówienia. I naprawdę warto się nad tym zastanowić.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i