ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego, baterii i akumulatorów. | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego, baterii i akumulatorów.

O zakupie

Marcin

Cenimy sobie prawidłowe zachowanie w stosunku do środowiska naturalnego, dlatego dostarczamy informacje na temat możliwości bezpłatnego oddania do recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego, baterii i akumulatorów. To wszystko we współpracy z firma ASEKOL PL.

Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego

W odniesieniu do znowelizowanej ustawy naszym klientom umożliwiamy bezpłatne oddanie starego sprzętu elektrycznego do likwidacji. Ekologiczną likwidację naszych produktów zapewnia firma ASEKOL PL z siedzibą przy ul. 17 Stycznia 56  02-146 Warszawa, REGON 243679093.
 
Klient jest uprawniony do bezpłatnego oddania starego sprzętu elektrycznego do punktów zbierania firmy ASEKOL PL. Na stronach tej firmy widoczne są również negatywne skutki substancji stosowanych w sprzęcie elektrycznym, następnie symbole graficzne do selektywnej zbiórki, informacje o realizacji selektywnej zbiórki i jej znaczenie. 
 
Sprzęt elektryczny nie może być wyrzucany wraz z odpadem mieszanym, ale musi być usuwany w miejscach do tego wyznaczonych tj. w punktach zbierania odpadów lub miejscach ich odbioru. Wskazane urządzenia i odpady będą dalej wykorzystywane do produkcji nowych urządzeń. Niebezpieczne i szkodliwe substancje z tych urządzeń i odpadów mogą zaszkodzić środowisku naturalnemu lub zdrowiu ludzkiemu.
 

Odbiór zużytych baterii i akumulatorów

Nadal odbieramy od naszych klientów zużyte baterie i akumulatory. Najlepszym sposobem radzenia sobie ze zużytymi bateriami z punktu widzenia naszego środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego jest recykling. Aby zużyte baterie mogły być recyklingowane, należy je przekazać do tzw. punktu odbioru lub oddzielnego punktu zbiórki. Baterie i akumulatory można oddać bezpłatnie w punktach zbierania firmy ASEKOL PL. 
 
Na każdej baterii lub akumulatorze miałbyś znaleźć przekreślony kosz na śmieci, który przypomina, że baterie nie należą do odpadów mieszanych, ale że muszą zostać oddane w wyznaczonych miejscach. Ponadto jeśli dodatkowo pod symbolem przekreślonego kosza na śmieci znajduje się symbol Pb, Cd lub Hg znaczy to, że baterie te zawierają szczególnie niebezpieczne elementy ołowiu, kadmu i rtęci. 
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i