ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Migoczące oświetlenie. Inteligentne, zabawne i kolorowe | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Migoczące oświetlenie. Inteligentne, zabawne i kolorowe

O markach produktów

Marcin

Twinkly oferuje szeroką gamę inteligentnego, zabawnego oświetlenia. Poznaj świąteczne łańcuszki i inne produkty dla Twojego domu.

Wprowadzamy Twinkly, nową markę oświetlenia w naszym sklepie internetowym. Produkty włoskiej marki trafnie można opisać trzema słowami: inteligentne, zabawne i kolorowe.

Wszystkie kolory, które możesz wymyślić

W świecie Twinkly elegancki design łączy się z najnowszymi technologiami, które Twinkly wy korzystuje również we własnej technologii oświetlenia LED. Każda dioda składa się z 16 milionów kolorów i takiej samej odcieni bieli.


Migoczące oświetlenie LED dzieli się na trzy rodzaje oświetlenia kolorowego:


  • RGB: połączenie kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego w celu uzyskania doskonałych efektów kolorystycznych.
  • AWW: mieszanka odcieni pomarańczy (bursztynowej), ciepłej i chłodnej bieli dla uzyskania zwykłego oświetlenia.
  • RGB + W: połączenie kolorów czerwonego, zielonego, niebieskiego i ciepłej bieli. Umożliwia łączenie kolorowego i białego oświetlenia.


Wszystko jest inteligentne. Nawet połączenie z muzyką

inteligencja znajduje się w aplikacji Twinkly, którą można bezpłatnie pobrać na systemy iOS i Android. Dzięki unikalnej technologii możesz zeskanować układ całego oświetlenia do aplikacji, co da Ci następnie możliwość sterowania każdą z jego diod. Jeden łańcuch będzie świecił różnymi kolorami w ciągu jednego kilka sekund. Masz również stały dostęp do bazy danych, z której możesz pobierać nowe efekty. Za pomocą Twinkly Music możesz połączyć muzykę i dźwięki otoczenia z oświetleniem. Aby uzyskać prawdziwe wrażenia audiowizualne, wystarczy kupić czujnik dźwięku USB Dongle Twinkly.


Z łatwością dostosujesz produkty Twinkly do aktywności, które lubisz. Możesz przełączać się między trybami kolorów z trybu pracy do trybu gry lub możesz urządzić świetną imprezę. Możesz szybko dostosować całe gospodarstwo domowe do pór roku. Ustaw pomarańczowo-żółtą kombinację kolorów w aplikacji i przenieś atmosferę jesieni prosto do swojego domu.


To nie koniec technologii. Twinkly należy do przedstawicieli marek, które zwracają uwagę na ekologiczne podejście. Wszystkie produkty i opakowania są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska.


Oferta produktów Twinkly

Wszystkie produkty Twinkly charakteryzują się kilkoma kluczowymi cechami:


  • Najnowocześniejsze (inteligentne) technologie
  • Oświetlenie LED typu RGB z 16 milionami kolorów w jednej diodzie
  • Dowolna kombinacja kolorów, jasności i wzoru
  • Szeroka gama efektów, a nowe są dostępne do pobrania z aplikacji
  • Wbudowany mikrofon reagujący na muzykę 
  • Intuicyjne sterowanie za pomocą aplikacji Twinkly (kompatybilne z systemami iOS i Android)
  • Kompatybilność z asystentami domowymi Amazon Alexa, Apple HomeKit lub Google Assistant


Świąteczne łańcuszki i zasłony

W ofercie Twinkly znajdziesz różnego rodzaju świąteczne łańcuszki i zasłony, które nadają się do użytku na zewnątrz i wewnątrz dzięki wysokiej stopnia ochrony IP (44)Za pomocą timera możesz ustawić, kiedy chcesz włączyć światła. Pojawienie sięSplot łańcuszków i zasłon dopełniają czarne kable, które w żaden sposób nie zaburzają wyglądu choinki.


Pasek z możliwością przyciemniania

Możliwa do przyciemniania listwa wnosi nowe kolorowe wrażenia do każdego zakątka Twojego domu: od sypialni, przez salon, aż po pokój zabaw. Dzięki samoprzylepnej i magnetycznej stronie łatwo ją zamontujesz, a także ma możliwość przedłużenia od 1,5 metra do 3 metrów za pomocą listew przedłużających.

Panele

Przykładem kreatywnego oświetlenia są panele LED. Podstawowy rozmiar paneli to 16 x 16 cm i są one dostępne w zestawach od trzech do sześciu paneli, dzięki czemu można je łączyć w większe jednostki zgodnie z własną wyobraźnią. Pasują do każdego pomieszczenia.

Drzewo ścienne

Oryginalna 2-metrowa dekoracja nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz ze względu na stopień ochrony IP 44. Zawiera 70 diod LED, które tworzą idealną kolorystykę .

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i