ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Największa oferta oświetlenia w Europie | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Największa oferta oświetlenia w Europie

O firmie

Marcin

Na rynku z techniką oświetleniową firma Donoci s .r. o. działa już 26 lat. Jest gwarancją solidności i wysokiego profesjonalizmu. Firma zajmuje się importem, handlem hurtowym oraz handlem detalicznym w zakresie sprzedaży oświetlenia. Nasze e-shopy poza Republiką Czeską działają również na Słowacji, w Niemczech, Austrii, na Węgrzech, Polsce, Rumunii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Chorwacji i we Włoszech. Firma jest zaliczana do największych online sprzedawców oświetlenia w Europie Środkowej.

Państwa zadowolenie jest na pierwszym miejscu

Mamy świadomość tego, że sukces naszych sklepów opiera się na zaufaniu i zadowoleniu klientów. Nasza firma kładzie nacisk na profesjonalizm i pomoc dla klienta. Najwyższym celem jest długookresowe zadowolenie klientów, nie zaś natychmiastowy zysk.

Oświetlenie do każdego pomieszczenia

W ofercie e-shopu www.liderlamp.pl znajdą Państwo wszystkie rodzaje lamp i oświetlenia na zewnątrz oraz do wewnątrz. Chodzi konkretnie o produkty producentów ARTCRYSTAL, BRILUM, DALEN, EGLO, ESEO, FARO BARCELONA, GLOBO, GREENLUX, HADEX, IDEAL LUX, JUPITER, KEMAR, LEDKO, LIRIO, LUCIDE, LUXERA, MASSIVE, NARVA, PANLUX, PAULMANN, PHILIPS, PREZENT, RABALUX, SKOFF, STEINEL, TOPLIGHT I WOFI. Oprócz najróżniejszych typów oświetlenia firma oferuje materiały elektryczne i źródła światła. Najpopularniejsze i najlepsze oświetlenie oferujemy zawsze po preferencyjnych cenach, do których dodatkowo oferujemy gwarancję ceny.

E-shop www.liderlamp.pl oferuje:

  • Bogato zaopatrzone magazyny, które umożliwiają dostarczanie towarów od 24-48 godzin. Obecnie około 1.800.000 sztuk oświetlenia jest przygotowanych do natychmiastowego wysłania.
  • Szybką obsługę klienta i profesjonalny zespół pracowników, którzy są gotowi doradzić i pomóc z wyborem oświetlenia. 
  • Darmową dostawę za każde zamówienie powyżej 200 zł. 
  • Nowo otwartą poradnię, za pośrednictwem której staramy się Państwu jak najbardziej ułatwić wybór tego prawidłowego oświetlenia. Oczywista jest również porada pracownika, z którym można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego pod poradnią i pod każdym poszczególnym produktem w zakładce "Pytanie w sprawie produktu".
 
E-shop liderlamp.pl gwarantuje najniższe ceny. Jeśli jednak okaże się, że na polskim rynku znajdą Państwo oświetlenie jeszcze taniej, dostaną Państwo od nas dane oświetlenie w tej samej cenie. Wystarczy gdy nam w uwagach do zamówienia podeślą Państwo link do konkurencyjnej oferty, a identyczny produkt otrzymacie w tej samej cenie.

Zespół e-shopu www.liderlamp.pl jest w pełni przygotowany do tego, by być tym najlepszym dostawcą wysokiej jakości lamp.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i