ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Immax NEO - Smat dom dla każdego | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Immax NEO - Smat dom dla każdego

Mogło Państwa zainteresować
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Czy lubicie mieć wasz dom pod kontrolą, nawet jak Was nie ma w domu? Produkty Immax NEO są więc dla was właściwym wyborem!

Zasady działania systemu 

Można powiedzieć, że mózgiem całego systemu Immax NEO jest NEO SMART BRIDGE + ALARM. Właśnie dzięki niemu można z waszego zwyczajnego domu zrobić dom nadzwyczajny – smart i możecie wykorzystywać wszystkie jego funkcje. Ogólnie jest ten system oparty na znanej i zwerifikowanej technologii ZigBee. Właśnie ta jest znana jako najbardziej postępowe rozwiązanie w dziedzinie smart domów. Wszystko jest zaprojektowane w ten sposób, żeby wszystko można było sterować z jednej jednostki sterowania.
null 

Oświetlenia oraz żarówki Immax NEO

Jeżeli jesteście zadowoleni z podstawowym sterowaniem oświetleń jako jest włączenie i wyłączenie, jest to możliwe nawet za pomocą zwyczajnego pilota, nie musi byc stosowany smart bridge. Jeżeli takie podstawowe funkcje są dla was za mało i chcecie wykorzystać więcej możliwości, z SMART BRIDGE jest to możliwe. Dzięki niemu można oświetlenia żarówki nie tylko włączyć, wyłączyć, ściemiać albo zmieniać kolory, lecz także ustawić barwę światła, ustawić różne czasowe tryby w różnych częściach waszego domu i wiele podobnego.
 
LED žárovky Immax NEO z tymy smart funkcjamy mogą świecić nie tylko kolorem ciepłym lub zimnym, albo na biało lub kolorowo. Możecie je lekko ściemiać lub ustawić miganie. Możecie je mieć nie tylko w różnych trzonkach, lecz także w różnych kształtach i wielkościach.
null
Centralny Immax NEO umożliwia komunikację między waszą jednostką sterowania - tym myślimy smart phone, tablet albo pilot i waszym sprzętem - więc jednym oświetleniem albo żarówką, albo w całości całym zestawem żarówek i oświetleń. Nawet można do jednej centrali podłączyć 100 smart żarówek. Co więcej, jeżeli waszą centrale połączycie z Wi-Fi siecią, możecie wszystko sterować z któregokolwiek miejsca na świecie. Więc nawet jak będziecie setki lub tysiące kilometrów od domu, może Wasz dom dla okolicy wygłądać tak, jakby w nim ktoś mieszkał. Oprócz alarmu jest to więc też system zapobiegawczy przeciw złodziejom. 
null 

Produkty Immax NEO 

Jeżeli zdecydowaliście się na stworzenie bezpieczniejszego i lepszego miejsca z waszego domu, tym że przejdziecie na smart oświetlenia z systemem Immax NEO możecie tak zrobić kompleksowo u wszystkich oświetleń. Oświetlenia z tym smart systemem możecie kupić do któregokolwiek pomieszczenia i także do któregokolwiek miejsca. W tej kategorii znajdziecie różne lampy albo miejsie lampki , sufitowe oświetlenia, świetłówki lub nawet żyrandole. I oczywiście także różne żarówki i inne podobne produkty. Z tymy produktami Immax NEO możecie sobie stworzyć bezpieczniejsze oraz bardziej komfortowe miejsce dla waszego życia. Najlepsza chwila dla zmiany jest właśnie teraz.
null 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i