ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Eleganckie oświetlenie od marki Eglo | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Eleganckie oświetlenie od marki Eglo

O markach produktów

Marcin

Czy chcecie mieć w domu jakościowe oświetlenie z pierwszej klasy jakości garancją bezpieceństwa? To i do tego duży wybór tych oświetleń Wam oferują oświetlenia marki Eglo.

Kilka słów o producencie

Eglo to austriacka firma rodzinna, której korzenie sięgają znanego Tyrolu. Założycielem firmy był niejakim Ludwig Obwieser. Eglo zajmuje się lekką produkcją od ponad 50 lat. Dzięki pierwszorzędnej jakości ai związanej z tym dużej popularności wśród klientów firma ta działa niemal na całym świecie. Posiada ponad 70 placówek w ponad 50 krajach. Firma ta jest jednym z głównych producentów i sprzedawców oświetlenia na rynku światowym. Ich wielką zaletą jest również to, że sami opracowali prawie 90% produktów. Zapewniło to im niezależność we wdrażaniu nowych rozwiązań produkcyjnych. Firma opiera się przede wszystkim na celowości, wytrwałości i nieustannym rozwoju. Od 2006 roku prawie cała linia produkcyjna składa się ze źródeł światła LED, które wyróżniają się długą żywotnością i oszczędnością energii. Firma Eglo koncentruje się na produkcji oświetlenia wewnętrznego, a także zewnętrznego. Produkują stylowe oświetlenie dekoracyjne do Twojego domu i ogrodu. Główny nacisk kładziemy na design i jakość wszystkich produktów.


Rozważania podstawowe

Informacje ogólne

A jeśli również zależy Ci na tym, jak firma myśli i podejmuje działania, w tym akapicie możesz przeczytać o głównych zasadach marki Eglo

Szybki rozwój Eglo był i nadal jest wyzwaniem, które ma pomóc firmie w zrozumieniu wzajemnych powiązań regionalnych i globalnych. Faktem jest, że firma ma globalny zasięg, ale nadal pozostaje rodzinną firmą o tyrolskich korzeniach. Założyciele uważają, że wielkość firmy może być zaletą tylko wtedy, gdy sprawy działają nawet na małą skalę, a te muszą być doskonale zorganizowane i połączone.

Jedną z głównych zasad jest zachowanie tego, co działało wcześniej, a kontrola nad rozwojem, produkcją i logistyką pozostaje czynnikiem sukcesu. Kolejnym ważnym aspektem jest konsekwentne wspieranie partnerów i pracowników ponieważ jest to jedyny sposób na tworzenie partnerstw, które trwają przez dziesięciolecia. 

Jak już wspomniano, firma coraz częściej stara się myśleć lokalnie i działać globalnie. Celem jest uwzględnienie różnych potrzeb regionalnych, stałe monitorowanie zmian w wykorzystaniu światła i nawyków życiowych ludzi. Wiąże się też z wyczuciem niuansów, umiejętnością słuchania i szukania inspiracji w różnych dyscyplinach.

Przyjrzyjmy się mocnym stronom firmy Eglo i co ma Tobie do zaoferowania.


Duża ilość oświetlenia w zestawach

Potrzebujesz nowe lampy do domu i zdecydowałeś się w końcu je kupić? Trzeba ujednolicić oświetlenie tak, by ładnie wyglądało, ale też by oświetlenie zewnętrzne i domowe świeciło idealnie. Jednak zdecydowana większość z Was nie wie, jak dobrać lampę do konkretnego żyrandola. W tym aspekcie będziesz zadowolony z lamp Eglo. Ponieważ wiele lamp występuje w zestawach. Wystarczy wybrać żyrandol, a następnie w tym samym zestawie dobrać kinkiet, lampę stołową lub a podłogową

Lampy mają elegancki i minimalistyczny wygląd, który łączy w sobie naturalny charakter drewna i metali, np. w złotym lub miedzianym dekorze. Dzięki temu światła staną się niezwykłym elementem w każdym pomieszczeniu.


 
 Oświetlenie Eglo możesz nabyć do swojego salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, ale także do kuchni i innych pomieszczeń w domu. Każdy produkt wygląda bardzo stylowo i ciekawie. Dzięki temu nigdy nie dokonasz złego wyboruu stawiając na oświetlenie Eglo. W związku z tym, że ten producent również cały czas postępuje w postępie technicznym, w ofercie lampek Eglo znajdziesz również oświetlenie o nazwie Eglo Connect, dzięki któremu możesz mieć inteligentny dom. W przypadku tych świateł możesz wybrać natężenie światła, ale także kolor światła. Posiadają również funkcję timera, która ułatwi Ci życie. Możesz nimi sterować i ustawiać za pomocą pilota, smartfona lub tabletu przez Bluetooth. Więcej przeczytasz w artykule o inteligentnej technologii Eglo Connect.
 

Możesz także oświetlić swoją elewację przy pomocy oświetlenia zewnętrznego, które możesz wybrać pojedynczo, ale także w zestawach. Możesz znaleźć lampy ogrodowe, kinkiety lub plafony w tym samym stylu. Jak dobrze wiecie oprócz ładnego designu należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo oświetlenia zewnetrznego. Dzieje się tak, ponieważ światła na zewnątrz często stykają się z deszczem, śniegiem lub innymi warunkami pogodowymi. Oczywiście jest to brane pod uwagę w przypadku oświetlenia zewnęrznego i dlatego są one wykonane w taki sposób, aby bez problemu wytrzymały te warunki. Dodatkowym atutem mogą być światła aktywowane ruchem lub po zmroku. Przyczynią się one przede wszystkim do zwiększenia komfortu, ale także bezpieczeństwa w codziennym życiu Ciebie i Twoich bliskich. Nie bój się oświetlać ciemne miejsca w swoim ogrodzie lub w ogrodowej części wypoczynkowej. Różne zakamarki ogrodu mogą być zanurzone w imponującym świetle i tworzyć przyjemną atmosferę .Lampy marki Eglo są bardzo modne i mają posiadają najwyższą jakość. Musisz tylko sam się przekonać. Możesz być pewien, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i