ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czy wiesz co to zintegrowany moduł LED? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Czy wiesz co to zintegrowany moduł LED?

Oświetlenie LED

Marcin

Zintegrowanym modułem LED można nazwać lampę, w której permanentnie zamontowane są diody LED. Wadą tego rozwiązania jest brak możliwości rozebrania oprawy i wymiany poszczególnych źródeł światła.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie ze zintegrowanym źródłem światła LED?

Coraz więcej klientów decyduje się na nowoczesne oświetlenie ze zintegrowanym źródłem LED. Zatem co sprawia, że to rozwiązanie jest lepsze od konkurencyjnych oświetleń?

Wydajność produktów LED

Cechą wyróżniającą zintegrowane źródło LED jest duża wydajność i efektywność pracy. Oświetlenie tego typu posiada mniejsze straty mocy od standardowych diod, co wiąże się z powstawaniem większej ilości światła. Kolejną przewagą tego rozwiązania jest wysoka żywotność. Szacuje się, że lampy ze zintegrowanym źródłem światła LED są wstanie działać do nawet 30 lat.

Dzięki tej zalecie nie trzeba się martwić o gromadzenie zapasowych żarówek na wypadek ich awarii. Dlatego stosowanie oświetlenia ze zintegrowanym źródłem światła LED pomoże w zaoszczędzeniu sporej sumy pieniędzy w skali roku.


Co to jest zintegrowane źródło LED?

LED zintegrowany ma bardzo solidne warunki chłodzenia co przekłada się na bezpieczną temperaturę pracy. Bezpieczna temperatury pracy wiąże się z wydłużoną żywotnością, a zarazem większą efektywnością pracy oświetlenia.

Możliwości designu

Zintegrowane źródło światła LED pozwala nam uciec od nudnej i ograniczonej koncepcji żarówki. Stały i nierozbieralny zintegrowany moduł LED daje projektantom olbrzymie pole do popisu. Zintegrowany LED o wiele łatwiej jest zaprojektować w ciekawe oraz funkcjonalne kształty, które będą świetnie spełniały swoje zadania jako dekoracje.

Zintegrowany system LED umożliwia zbudowanie produktów, które nadadzą się do każdego pomieszczenia. Pomieszczenia o nietypowym kształcie ciężko idealnie doświetlić tradycyjnymi żarówkami, natomiast lampy, taśmy LED można poprowadzić tak, aby każdy najmniejszy zakamarek nie krył się w ciemnościach.

Lampy LED w pigułce

Technologia zintegrowanych lamp LED świetnie nadaje się do domów jak i miejsc publicznych. Posiadają solidne parametry techniczne, ciekawy wygląd oraz są bezpiecznym i ekonomicznym źródłem światła.

Jedyną wadą jest brak możliwości rozebrania modułu w celu wymiany pojedynczych diod. Jednak ten fakt rekompensuje jakość ,żywotność i wygoda rozwiązań LED. Jest to technologia, które naprawdę sprawdza się w wielu dziedzinach.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i