ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Philips i jego siostrzane spółki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Philips i jego siostrzane spółki

O markach produktów

Marcin

Lubicie producenta Philips i macie z nim dobre doświadczenie? Producent Philips posiada również mniejsze podmarki, które należą pod tego producenta!

Zdecydowaliście się, że kupicie sobie lampę, a jeśli chodzi o jakość najwięcej ufacie producentowi Philips? Jakże by inaczej. Firma ta istnieje na rynku już od wielu lat, a jej jakość jest naprawdę pierwszorzędna. Firma została założona w 1891 r., a założyl ją Gerard Philips wraz ze swym ojcem. Chodzi tutaj o holenderską firmę, która została założona w mieście Eidhoven. Firma Philips specjalizuje się w wielu branżach, a jedną z niej jest również oświetlenie, które w dużej ilości znajdziecie u nas. Nie chodzi tutaj o jeden typ, ale możecie sobie zakupić niemal wszelkie typy oświetlenia firmy Philips, które będziecie potrzebować w domu a także na zewnątrz. Oferta firmy Philips zawiera również sporo oświetlenia dla waszego sprytnego domu.
null 

Philips i siostrzane spółki

Ponieważ z całą pewnością kochacie lampy i inne produkty firmy Philips, na pewno nie miałoby umknąć waszej uwadze to, że chociaż nazwa producenta nie wskazuje bezpośrednio na markę Philips, może pod nią spadać. Oznacza to, że w skład firmy Philips wchodzi również kilka tak zwanych podmarek lub mniejszych firm. Jakość pozostaje nadal na tym samym poziomie.
null 

Lirio by Philips

Spółka Lirio by Philips jest akurat jedną z firm, która należy do marki Philips. Marka ta oferuje oświetlenie typu belgijski design i to nie tylko wyłącznie u nas, ale również w skali ogólnoświatowej. Głównym asortymentem tej podfirmy jest oświetlenie dekoracyjne. Jest ono wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiada ponadczasowe kształty. Bardzo często z marką tą spotykacie się w przypadku lamp sufitowych u plafonów oraz lamp wiszących, ale także u lamp i lampek stojących, które z całą pewnością nie rozczarują Was swoim designem i jakością wykonania.
nullnull 
 

Philips Bright Light

Następna kolekcja oświetlenia marki Philips nosi nazwę Bright Light.Chodzi tutaj o atrakcyjne typy oświetlenia a również pierwszorzędne serie lamp, które spełniają wszelkie gwarancje jakości. Pod marką tą znajdziecie mnóstwo oświetlenia zewnętrznego, jak na przykład lampy ogrodowe i inne, a także wewnętrzne oświetlenie punktowe a także lampy, kinkiety czy lampy sufitowe.
null 

Philips Eseo

Philips Eseo to marka, która również należy do firmy Philips. Motto marki Eseo to „Światło dla życia“. Pod marką tą znajdziecie  najczęściej lampy kuchenne, ale także lampy do salonów czy sypialni. Lampy te najczęściej produkowane są w kolekcjach, w tym celu, by klient był stuprocentowo zadowolony i mógł sobie perfekcyjnie dopasować design swojej lampy.
null 
 

Philips Massive

Jeżeli chodzi o mniejsze firmy należące do marki Philips oczywiście nie możemy zapomnieć o firmie znanej pod marką Philips Massive. Marka ta  gwarantuje pierwszorzędną jakość i jest bardzo lubiana ze względu na swą przystępną cenę, która jest bardzo korzystna. Obowiązujące normy europejskie oraz ścisłe kontrole, które wszystkie lampy regularnie przechodzą, gwarantują bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Również tutaj możecie spotkać się z różnymi żyrandolami, oświetleniem punktowym lub oprawami wpuszczanymi a także z oświetleniem zewnętrznym.
null 

Philips Podium

Kolejną mniejszą firmą pod patronatem firmy Philips jest Philips Podium, który podobnie jak pozostałe oferuje gwarancję pierwszorzędnej jakości oraz szeroki asortyment oświetlenia.
 null

Philips Pila

Ostatnią marką, którą może pchlubić się Philips jest Philips Pila. Znajdziecie tutaj mnóstwo oświetlenia. Philips Pila specjalizuje się przede wszystkim w źródłach światła LED, na przykład żarówki LED.
null
Philips i jego siostrzane spółki oferują doskonałe i dobrej jakości lampy, które Was nie zawiodą.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i