ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Włączniki, ściemniacze i ramki - Biały | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Włączniki, ściemniacze i ramki - Biały

Vendor 2
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Włączniki, ściemniacze i ramki - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Jak dobrać włącznik światła? Krótki przewodnik po włącznikach


Wyłącznik światła jest podstawowym elementem do sterowania oświetleniem w naszym domu.

Ściemniacz to kontroler, za pomocą którego możemy przygasić światło lub je rozjaśnić - wedle potrzeb. Zazwyczaj ściemniacze posiadają kółko, którym możemy kręcić odpowiednio regulując natężenie światła w naszym pomieszczeniu.

W nowoczesnych wnętrzach znajdziemy włącznik dotykowy, który działa jak ekran naszego smartfona, nie przełączamy niczego, tylko jest czujnik dotyku za pomocą którego możemy kontrolować światło.

Włączniki dotykowe wzbogacą każde wnętrze, dodając prestiżu i luksusu.

Wybierając włącznik światła dotykowy zwróć uwagę na szeroką ofertę kolorów oraz funkcji i dobierz coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Ciekawą alternatywą dla klasycznych wyłączników jest bezprzewodowy ściemniacz obrotowy, którego możemy zamontować bez wiercenia, bez kabli w dowolnym miejscu lub przenosić z miejsca na miejsce jakkolwiek jest nam wygodnie.

Schodząc po schodach czy idąc długim korytarzem warto pomyśleć o przełączniku naprzemiennym, którym z dwóch różnych miejsc będziesz mógł kontrolować światło.

Ściemniacz światła coraz częściej wypiera klasyczne przełączniki, należy jednak pamiętać, że nie wszystkie żarówki są przeznaczone do tego typu przełączników. Dopasuj ściemniacz obrotowy i żarówki ze sobą, żeby cieszyć się wygodnym i bliższym definicji “smart” domem.

Planując budowę lub remont pomieszczeń zwróć uwagę na ramkę dla przełączników, która pozwoli Ci zamontować obok siebie nawet kilka przełączników do kilku różnych źródeł światła.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i