ReviewsWidget_ReviewsAboutUs STEINEL 671013 - Solarny reflektor LED XSolar L-S 1,2W/LED srebrnyIP44 | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie
STEINEL 671013 - Solarny reflektor LED XSolar L-S 1,2W/LED srebrnyIP44 STEINEL 671013 - Solarny reflektor LED XSolar L-S 1,2W/LED srebrnyIP44 STEINEL 671013 - Solarny reflektor LED XSolar L-S 1,2W/LED srebrnyIP44
Towar można zwrócić do 14 dni.
Pieniądze zwracamy bezzwłocznie.

STEINEL 671013 - Solarny reflektor LED XSolar L-S 1,2W/LED srebrnyIP44

5 2

2x
Światło włączane i wyłączane - automatycznie i bez prądu Innowacyjne czujniki reagują na ruch i warunki oświetleniowe, automatycznie włączając potężne światło LED, a gdy nie jest już potrzebne,... Więcej informacji
W magazynie 6 szt.- natychmiastowa wysyłka
- dostępny od ręki

Więcej sztuk: 7 - 14 dni

1 411,90 Upust 72,00
1 339,90
  • 60 dni na zwrot
  • Gwarancja 36 miesięcy
Darmowa dostawa
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Opis produktu

Światło włączane i wyłączane - automatycznie i bez prądu

Innowacyjne czujniki reagują na ruch i warunki oświetleniowe, automatycznie włączając potężne światło LED, a gdy nie jest już potrzebne, czujniki wyłączają światło.

Światło LED z czujnikiem XSolar L-S to najpotężniejsze światło solarne LED na świecie - a także jedno z najpiękniejszych. Jasne światło przez 365 nocy w roku, przy zerowych kosztach energii elektrycznej. Idealne do montażu na ścianach ogrodowych i zewnętrznych - wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. XSolar L-S jest spektakularny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pod względem wzornictwa, a zwłaszcza technologii: 0,5 W - system oświetlenia LED z rewelacyjnymi 124 lm/W jest 12 razy mocniejszy niż standardowe żarówki i równomiernie oświetla powierzchnię do 30 m2. Diody LED Steinel mają żywotność około 50 000 godzin, dzięki czemu konserwacja nie jest konieczna. Oznacza to: nigdy więcej nie będziesz musiał wymieniać żarówek!

Reflektor ścienny XSolar L-S jest również wyposażony w czujnik podczerwieni, który jest dyskretnie zintegrowany z dolną częścią panelu LED. Kąt widzenia: 140°. zasięg: 8 m promieniowo. Światło włącza się tylko wtedy, gdy czujnik wykryje ruch. Czujnik jest aktywowany po zmierzchu od 2 lx, a czas świecenia jest kontrolowany przez oprogramowanie. To opatentowane, inteligentne sterowanie mikroprocesorowe zapewnia maksymalną efektywność energetyczną. Dodatkowo dostępna jest również opcjonalna funkcja oświetlenia podstawowego.

XSolar L-S jest wyposażony w monokrystaliczny panel solarny pokryty matowym szkłem mineralnym w celu optymalnej konwersji światła słonecznego na energię. Zarówno panele solarne, jak i LED mogą być obracane. Co więcej, dzięki zintegrowanemu kompasowi możliwe jest precyzyjne ustawienie paneli solarnych w kierunku południowym. Poza tym, zarówno panele solarne, jak i panele LED mogą być umieszczone oddzielnie - na przykład w prawym i lewym rogu domu, w celu optymalnego rozmieszczenia paneli solarnych. XSolar L-S jest wyposażony w potężny akumulator litowo-żelazowy o pojemności 2500 mAh. Akumulator jest dostarczany w pełni naładowany i od pierwszej minuty świecenia ma rezerwę energii do 50 dni. Baterie litowo-żelazowe mają dużą pojemność i nie rozładowują się nawet w temperaturach poniżej punktu zamarzania. Co więcej, bateria posiada port micro-USB, który umożliwia ręczne ładowanie baterii - na wypadek, gdyby słońce nie świeciło przez dłuższy czas.

Wydajność 124 lm/W
Barwa światła 4000 K
Kąt widzenia 140°
Zakres obrotu panel solarny+- 165°, zdejmowany z reflektora
Panel LED +- 60°
Zasięg czujnika Maks. 8 m (przy wysokości montażu 1,8 m)
Czułość na światło 2 lx
Ustawienia czasu sterowane programowo, 10-30 sekundOceny produktu

100% Klientów poleca
5.00 (oceniło 2 klientów)
70+ Klientów już zakupiło

Pokazać ocenę

Ten produkt w chwili obecnej nie ma żadnej oceny słownej. Bądź pierwszy!

Pytania dotyczące produktu

Do tej pory w dyskusji brak jakichkolwiek wpisów

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi.

22 307 05 83(Pn.- Pt. 8-17:30)

Zapytaj nas

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i