ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Optymalizator HUAWEI SUN2000-600W-P (MC4) | Liderlamp.pl
60 dni na zwrot
12 lat na polskim rynku
KopiowaćSkopiowano
  • Opis produktu
    • Optymalizator marki Huawei z obsługą komunikacji MBUS.
    • Automatyczne mapowanie modułów.
    • Wyposażony w ochronę przeciwłukową, cechujący się wysoką niezawodnością i efektywnością.
    • Wejściowy i wyjściowy złącze MC4.
    • Maksymalna sprawność 99,5%.
    • Moc wejściowa prądu stałego: 600W.
    • Maksymalne napięcie wejściowe: 80V.
    • Zakres napięcia roboczego MPPT: 10-80V.
    • Maksymalny prąd zwarciowy: 14,5A.
    • Kategoria przepięciowa: II.
    • Maksymalny prąd wyjściowy: 15A.
    • Długość przewodu wyjściowego 1,3 m.
    • Karta katalogowa dostępna poniżej w dokumentach do pobrania.
    Kategorie produktu
    Dom i ogród, Optymalizatory mocy dla paneli słonecznych, Panele fotowoltaiczne
  • Parametry
  • Dokumenty do pobrania
  • Oceny i recenzje0
  • Pytania dotyczące produktu0
0.00
/ 0
Oceny produktów
0
Szczegółowa ocena
Optymalizator HUAWEI SUN2000-600W-P (MC4)
-19%