ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Zwrot towaru w ciągu 60 dni | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Zwrot towaru w ciągu 60 dni

O zakupie

Marcin

Zdajemy sobie sprawę, że przy zakupach przez e-shop mogą czasami zdarzać się pewne trudności w sprawie zwrotu, wymiany lub reklamacji towaru. Dlatego staramy się jak najbardziej ułatwić takie sprawy.

Zwrot towaru w ciągu 60 dni od jego otrzymania

Ponieważ wybieracie produkty za pośrednictwem e-shopu, które nie macie możliwość zobaczyć i wypróbować zanim je odbierzecie. Może się zdarzyć, że po jego zakupu i późniejszego przejęciu stwierdzicie, że produkt jest niewłaściwy, niewystarczający lub uszkodzony.
W przypadku, gdy takie okoliczności się zdarzą, chcielibyśmy zwrócić państwa uwagę na możliwość zwrotu towaru (wycofanie) w ciągu 60 dni od daty jego otrzymania, bez podania przyczyny.

Jak postępować
 
Instrukcje i szczegółowe informacje na temat zwrotu towarów (wycofania) można znaleźć tutaj.
Przy otrzymaniu uszkodzonego towaru, oferujemy możliwość natychmiastowej wymiany! Więcej informacji tutaj.
 
Dla zgłoszenia reklamacji używa się jednakowy formularz jak dla zwrócenia towaru. Dla uzupełnienia, nie zapomnijcie zapoznać się z warunkami reklamacji.
 
Czy spotka was jakikolwiek problem, prosimy dajcie nam znać jak najszybciej od otrzymania towaru. Chętnie doradzimy i pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Wygodne zakupy z full serwisem

Zakupy w ogóle czasami przynoszą pewne trudności, w tych momentach jesteśmy otwarci na jakąkolwiek pomoc. Więc cieszycie się spokojnymi i bezproblemowymi zakupami w naszym e-shopie wraz z zaoferowanymi promocjami.
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i