ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Łatwiejsze rozpatrywanie reklamacji, procedury wymiany i zwrotu towaru | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Łatwiejsze rozpatrywanie reklamacji, procedury wymiany i zwrotu towaru

O zakupie

Marcin

Chcesz zwrócić, wymienić lub zareklamować towar z naszego sklepu internetowego? Przygotowaliśmy prosty formularz.

Chcesz zwrócić, wymienić lub zareklamować towar z naszego sklepu internetowego? Przygotowaliśmy prosty formularz.

Staramy się nie tylko sprzedawać estetyczne oświetlenie w konkurencyjnych cenach, ale także ułatwiamy i upraszczamy zakupy jak to tylko jest możliwe. W dolnej części strony głównej w kolumnie Reklamacje znajduje się formularz. Formularz służy nie tylko w celu reklamacji, ale także wymiany lub zwrotu towaru do 60 dni.
Wraz z wysłaniem określonych towarów (prosimy nie wysyłać za pobraniem), konieczne jest wysłanie poniższego formularza. Nie zapomnij, proszę, że w przypadku zwrotu lub wymiany towaru musi być on nieużywany, nieuszkodzony i zapakowany w oryginalne opakowanie.
 

Formularz odstąpienia od umowy.

Jeżeli umożliwiają Państwo konsumentowi wypełnienie i przesłanie informacji o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną na Państwa stronie internetowej:
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Liderlamp.pl, Packeta Poland, ID 90600642, Panattoni Park Bielsko-Biała, ul. Księdza Józefa Londzina 106, 43-382 Bielsko-Biała, +48 22 3070583) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.liderlamp.pl.
Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.”

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i