ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przedstawiamy nowość do pokoju dziecięcego – dziecięcy projektor nocny | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Przedstawiamy nowość do pokoju dziecięcego – dziecięcy projektor nocny

Znasz to uczucie, gdy Twoje dziecko wieczorem, po przeczytaniu bajki nadal nie może zasnąć? Przedstawiamy produkt, który pozwoli dziecku uprzyjemnić chwilę przed snem i ukołysać do snu.

Znasz to uczucie, gdy Twoje dziecko wieczorem, po przeczytaniu bajki nadal nie może zasnąć? Przedstawiamy produkt, który zarówno uprzyjemni dziecku okres przed snem jak i ukołysze do snu.
 

Rozwija wyobraźnię dziecka

Dziecięcy projektor nocny można ustawić tak, aby wyświetlał obrazy na ścianie lub na suficie pokoju. Urządzenie posiada trzy kółka, z których każde skupia się na innym temacie i zawiera 8 obrazów. Twoje dziecko może obserwować obrazki, na których znajdują się księżniczki Disneya i postacie z filmów animowanych. Lampka jest zasilana baterią AA.

Nocna lampka LED 

Projektor służy również jako lampka nocna dla dzieci. Dzieci zazwyczaj boją się zasypiać w ciemności, ale z drugiej strony zbyt intensywne światło zakłóca ich sen. Projektor jest najlepszym rozwiązaniem, aby zapewnić dzieciom dyskretne oświetlenie w pomieszczeniu, a zarazem rozwiać ich lęk przed ciemnością.  Lęk przed ciemnym otoczeniem objawia się zwłaszcza wśród młodszych dzieci, który w konsekwencji może przerodzić się w koszmary nocne. W tym celu opracowany został projektor, dzięki któremu dziecko radzi sobie samo podczas zaśnięcia, a przy tym spogląda na ulubionych bohaterów z bajek.

Lampka dziecięca projektor

Oszczędzaj czas

Na pewno masz dni, kiedy w natłoku obowiązków nie znajdujesz czasu dla siebie, nie mówiąc już o długim usypianiu dziecka. Projektor nocny rozwiąże tę kwestię. Już nie będziesz mieć wyrzutów sumienia pozostawiając dziecko same w pokoju. Dziecko słodko uśnie, a Ty możesz spokojnie dokończyć zadania, które zostały pominięte w ciągu dnia.

Oświetlenie przezwyciężające strach przed ciemnością i pójściem do łazienki

Urządzenie może służyć również jako źródła światła na korytarzu, aby dziecko nie bało się pójść przez ciemne mieszkanie do łazienki. Korytarz zostanie oświetlony w takim stopniu, aby dziecko posiadało odpowiednią widoczność i nie potknęło się lub nie uderzyło o jakiś przedmiotu.

 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.