ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przedstawiamy nowość – dziecięcy projektor nocny | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przedstawiamy nowość – dziecięcy projektor nocny

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Marcin

Znasz to uczucie, gdy Twoje dziecko wieczorem, po przeczytaniu bajki nadal nie może zasnąć? Przedstawiamy produkt, który pozwoli dziecku uprzyjemnić chwilę przed snem i ukołysać do snu.

Znasz to uczucie, gdy Twoje dziecko wieczorem, po przeczytaniu bajki nadal nie może zasnąć? Przedstawiamy produkt, który zarówno uprzyjemni dziecku okres przed snem jak i ukołysze do snu.
 

Rozwija wyobraźnię dziecka

Dziecięcy projektor nocny można ustawić tak, aby wyświetlał obrazy na ścianie lub na suficie pokoju. Urządzenie posiada trzy kółka, z których każde skupia się na innym temacie i zawiera 8 obrazów. Twoje dziecko może obserwować obrazki, na których znajdują się księżniczki Disneya i postacie z filmów animowanych. Lampka jest zasilana baterią AA.

Nocna lampka LED 

Projektor służy również jako lampka nocna dla dzieci. Dzieci zazwyczaj boją się zasypiać w ciemności, ale z drugiej strony zbyt intensywne światło zakłóca ich sen. Projektor jest najlepszym rozwiązaniem, aby zapewnić dzieciom dyskretne oświetlenie w pomieszczeniu, a zarazem rozwiać ich lęk przed ciemnością.  Lęk przed ciemnym otoczeniem objawia się zwłaszcza wśród młodszych dzieci, który w konsekwencji może przerodzić się w koszmary nocne. W tym celu opracowany został projektor, dzięki któremu dziecko radzi sobie samo podczas zaśnięcia, a przy tym spogląda na ulubionych bohaterów z bajek.

Lampka dziecięca projektor

Oszczędzaj czas

Na pewno masz dni, kiedy w natłoku obowiązków nie znajdujesz czasu dla siebie, nie mówiąc już o długim usypianiu dziecka. Projektor nocny rozwiąże tę kwestię. Już nie będziesz mieć wyrzutów sumienia pozostawiając dziecko same w pokoju. Dziecko słodko uśnie, a Ty możesz spokojnie dokończyć zadania, które zostały pominięte w ciągu dnia.

Oświetlenie przezwyciężające strach przed ciemnością i pójściem do łazienki

Urządzenie może służyć również jako źródła światła na korytarzu, aby dziecko nie bało się pójść przez ciemne mieszkanie do łazienki. Korytarz zostanie oświetlony w takim stopniu, aby dziecko posiadało odpowiednią widoczność i nie potknęło się lub nie uderzyło o jakiś przedmiotu.

 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i