ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nowości z retro oświetlenia Vintage | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nowości z retro oświetlenia Vintage

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Lampy retro przeżywają ostatnio boom. Co więcej, każdy element możecie wybrać bezpośrednio według własnego gustu. Do dyspozycji są różne klosze oraz nogi lamp z najnowszej kolekcji Vintage.

Lampy retro przeżywają ostatnio boom. Co więcej, każdy element możecie wybrać bezpośrednio według własnego gustu. Do dyspozycji są różne klosze oraz nogi lamp z najnowszej kolekcji Vintage.

Stołowa lampa  retro vintage

Bardzo oryginalne, a przy tym przystępne cenowo

Obecnie, oferta oświetlenia jest bardzo szeroka, a więc logicznym jest, że producenci starają się dostarczać nowych pomysłów. Jedną z tych nowości jest kolekcja Vintage 1+1 austriackiego producenta Eglo. Klient sam może wybrać z ponad 20 różnych kloszy, a później dokupić do niego nogę lampy w oryginalnym designie. W rezultacie powstaje gustowna lampa stołowa w stylu retro, która swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w salonie, sypialni, czy w gabinecie. Całkowita cena lampy Vintage 1+1 waha się w okolicach 160 zł. 

Możliwość różnych kombinacji

Korzystnym jest fakt, że nogi lamp mają oprawkę E14, podobnie jak klosze, więc jeśli kupicie po dwie sztuki każdego z nich, możecie wytworzyć jeszcze więcej oryginalnych lamp. Poniżej znajdziecie cały nowy asortyment kloszy i nóg lamp, z których łatwo (jak widać na załączonym obrazku) stworzycie oryginalną lampę stołową retro.

Oświetlenie Vintage

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i