ReviewsWidget_ReviewsAboutUs NOWOŚĆ: żyrandol w kształcie żarówki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

NOWOŚĆ: żyrandol w kształcie żarówki

Nowości w Liderlamp

Marcin

Nowoczesna lampa w kształcie żarówki - czemu nie. W ostatni czasie zaobserwowaliśmy dużą popularność tego typu produktami.

Nowoczesna lampa w kształcie żarówki - czemu nie. W ostatni czasie zaobserwowaliśmy dużą popularność tego typu produktami.

Nowoczesne oświetlenie w kształcie żarówki

Dokładnie tak lampy w kształcie żarówki. Wyglądem przypomina zwykłą tradycyjną  żarówkę, bardzo efektowana lampa stworzona przez projektantów firmy Ideal Lux model lampy to LUCE. Lampa idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz dzięki niej twoje wnętrze stanie się  nietuzinkowe. Lampy inspirowane żarówką posiada również firma Luxera  a model to ATREIDES. Projektując tego typu oświetlenie w swoim wnętrzu masz pewność, że będzie inspiracją dla twoich znajomych.

Cały asortyment lamp w kształcie żarówki można znaleźć poniżej tego artykułu. Zapoznaj się również z nowościami żarówki Vintage.
 
żyrandol w kształcie żarówkiżyrandol w kształcie żarówki

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i