ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nowoczesność to TOP Light | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nowoczesność to TOP Light

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Czy marzysz o nowoczesnej lampie? Oświetlenie TOP Light można wykorzystać w pokoju, łazience, jak również w ogrodzie. Oświetlenie to przyciągnie uwagę swoim prostym designem oraz bardzo wysoką jakością.

Czy marzysz o nowoczesnej lampie? Oświetlenie TOP Light można wykorzystać w pokoju, łazience, jak również w ogrodzie. Oświetlenie to przyciągnie uwagę swoim prostym designem i bardzo wysoką jakością.

Oświetlenie TOP Light to pewniak

Jako największy krajowy sklep internetowy nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Aktualnie oferujemy nowość w postaci oświetlenia TOP Light. Producent ten działa na rynku czeskim od ponad dwudziestu pięciu lat, wychodząc na przeciw współczesnym trendom. Firma ta skupia się głównie wokół lamp sufitowych i lamp ściennych, wykorzystujących nowoczesną technologię LED. Żyrandole designowe nadają się idealnie do jadalni, posiadają gniazdko E27 do klasycznych i oszczędnych żarówek. Lampy z LED diodami posiadają ponadto regulowany odcień koloru dostosowany do pomieszczenia, do którego idealnie dobierzesz lampę.
 
TOP LIGHT plafon/ kinkiet z czujnikiem ruchu    TOP LIGHT plafon/ kinkiet
 
Nowoczesny subtelny design docenisz przede wszystkim w kuchni i łazience, czyli tam, gdzie idealnie pasuje TOP Light. Bardzo popularne są sufitowe lampy z czujnikiem, które posiadają automatyczny przełącznik, reagujący dobrze na ruch. 

Wykorzystaj oświetlenie w domu i w ogrodzie

Dzięki odpornym materiałom, oświetlenie TOP Light prezentuje idealne rozwiązanie do twojego ogrodu lub altany. Zewnętrzne lampy ścienne są produkowane z chromu oraz wyposażone w stopień ochrony IP44. Zapewnia on wysoki stopień wodoszczelności, ochraniając przed dostaniem się drobnych przedmiotów do lampy. Zewnętrzne lampy z czujnikiem nadawać 


Kinkiet zewnętrzny TOP Light z czujnikiem ruchu     Kinkiet zewnętrzny TOP Light

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i