ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Najnowsze oświetlenia austriackiego producenta Esto | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Najnowsze oświetlenia austriackiego producenta Esto

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Na chwilę obecną możesz zamówić u nas oświetlenie od ponad 30 sprawdzonych marek. Najnowsze oświetlenia to lampy austriackiego producenta Esto, który kładzie nacisk na design.

Na chwilę obecną możesz zamówić u nas oświetlenie od ponad 30 sprawdzonych marek. Najnowsze oświetlenia to lampy austriackiego producenta Esto, który kładzie nacisk na design.  

Oświetlenie Esto – niespełna pięćdziesięcioletnia historia

Coraz więcej osób nie traktuje już oświetlenie wnętrza jako niezbędnego elementu funkcyjnego, ale oczekuje, że oświetlenie znacznie rozpromieni i podkreśli charakter wystroju danego pomieszczenia. Taką myśl wspiera austriacki producent Esto, jego produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Mianowicie są to lampy sufitowe i designowe lampy na stół. Ciekawostką jest to, że podczas projektowania oświetlenia Esto designerzy inspirowali się wpływem tradycji kulturowej trzech państw – Austrii, Włoch i Słowenii.

Marka Esto, obecnie z siedzibą w mieście Velden, została założona w roku 1969 i stopniowo stała się czołowym producentem, który może konkurować z firmami takimi jak Eglo lub Philips. Mamy nadzieję, że lampy Esto rozpromienią również Twoje pomieszczenia i zagoszczą u Ciebie przez wiele lat.

Pragniemy zauważyć, że lampy te reprezentują oświetlenie designowe, w związku z tym termin dostawy wyniesie od tygodnia do dwóch tygodni.


Lampa gabinetowa Erica od firmy  Esto

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i