ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Mamy nowe oświetlenie do pokoju dziecięcego | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Mamy nowe oświetlenie do pokoju dziecięcego

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Możecie u nas wybrać z około stu dziecięcych żyrandoli i lampek hiszpańskiego producenta Dalber. Do dyspozycji jest oświetlenie nie tylko dla małych dzieci, ale również dla nastolatków, na przykład z motywem mapy czy flagi.

Możecie u nas wybrać z około stu dziecięcych żyrandoli i lampek hiszpańskiego producenta Dalber. Do dyspozycji jest oświetlenie nie tylko dla małych dzieci, ale również dla nastolatków, na przykład z motywem mapy czy flagi.

Wysokiej jakości wykonanie z trzyletnią gwarancją.

Oczywistym jest fakt, że dla dzieci chcemy wszystkiego, co najlepsze. Dlatego właśnie rozpoczęliśmy współpracę z hiszpańską marką Dalber, która specjalizuje się w oświetleniu dziecięcym, a wszystkie jej produkty spełniają testy bezpieczeństwa zgodne z normami UE. Ponieważ jesteśmy pewni, że jakość wykonania ich żyrandoli dziecięcych, lamp i innego rodzaju oświetlenia jest wysoka, na cały asortyment dajemy bezpłatną, trzyletnią gwarancję. Gwarancja dotyczy wszystkich lamp oprócz żarówek.

Oczywiście, ważne jest, aby już od dziecka rozwijać swoją wyobraźnię i dostarczać umysłowi nowych bodźców. Dlatego oświetlenie Dalber, ozdobione jest barwnymi motywami – na przykład motywem zwierzęcym czy figurką Hello Kitty – a niektóre z nich dają nawet efekt fosforyzujący. 


Lampa dla dzieci Dalber Little zooDziecięca lampa firmy Hello Kitty

Przeważają żyrandole i lampy stołowe

Jak już wspominaliśmy, w nowej ofercie oświetlenia dziecięcego dominują nie tylko motywy typowo dziecięce, ale i takie, które pasują do pokoju większych dziewczynek i chłopców. Chodzi tu konkretnie o żyrandole i lampy z kolekcji Map a Paris, które przedstawiamy na poniższych fotografiach.


Dziecięca lampa firmy Dalber ParisLampa dziecięca firmy  Dalber z kolekcji Map
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i