ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jaką lampkę wybrać dla dziecka? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jaką lampkę wybrać dla dziecka?

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Szukasz dla swojego dziecka – ucznia lampkę na biurko? Doradzimy Ci, o czym warto pamiętać przy wyborze tego typu oświetlenia oraz przedstawimy listę najbardziej popularnych lamp dla pierwszoklasistów i starszych uczniów.

Szukasz dla swojego dziecka – ucznia lampkę na biurko? Doradzimy Ci, o czym warto pamiętać, przy wyborze tego typu oświetlenia oraz przedstawimy listę najbardziej popularnych lamp dla pierwszoklasistów i starszych uczniów.

Lampa dziecięca biurkowa LED SpidermanNajlepszy wybór to lampy z elastycznym ramieniem

Jeżeli masz w domu dziecko, które pójdzie do szkoły po raz pierwszy, z pewnością zdajesz sobie sprawę, ile rzeczy trzeba przygotować i kupić. Jedną z nich jest bez wątpienia bezpieczna lampka, która w sposób wystarczający oświetli powierzchnię biurka. Porą jesienią oraz zimową bardzo wcześnie robi się ciemno, a tym samym główna oprawa stropowa nie zapewni nam takiej ilości światła, która jest niezbędna do komfortowego pisania czy też czytania.

W chwili obecnej oferujemy wiele rodzajów dziecięcych lamp na biurko, o różnym designie, np. z motywem Spidermana czy też księżniczek, warto więc wybrać się do sklepu z dzieckiem. Należy zwrócić uwagę na to, aby kolor był dopasowany i współgrał z wystrojem pokoju dziecięcego. Design to tylko jeden element decydujący o wyborze konkretnego modelu oświetlenia. Ponadto warto zwrócić uwagę na lampy z elastycznym ramieniem (szyją). Tego typu rozwiązanie umożliwia dziecku wybór kierunku oraz intensywności źródła światła. Dzięki temu unikamy zjawiska oślepiania.

Kolejny element na który powinniśmy zwrócić uwagę to łatwo dostępny wyłącznik światła oraz wykorzystanie materiałów, które muszą być trwałe i nietoksyczne. Po zakupie lampki pojawia się następna kwestia – jaką żarówkę wybrać i zamontować do lampy dziecięcej. W tym przypadku zalecane są: żarówka LED lub świetlówka kompaktowa – oba rodzaje podczas eksploatacji nie wydzielają takiej ilości ciepła jak klasyczne żarówki, a tym samym są ,,chłodne” i dziecko nie ma możliwości oparzenia. Jeśli planujesz zastosowanie nowoczesnych rodzajów świateł, w ofercie posiadamy dziecięce lampy LED (patrz zdjęcie).

Lampy LED dla starszych uczniów.

Młodsi uczniowie postrzegają jeszcze wiele rzeczy przez pryzmat zabawek. Doskonale to rozumiemy, dlatego marka Prezent stworzyła z myślą o nich drewniane lampy na biurko Pszczółka. W łatwy sposób można  przymocować tego typu oświetlenie do biurka, mają elastyczne ramię i szeroki wybór kolorystyczny– zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Lampy Joker stanowią idealne połączenie praktyczności i ceny, przeznaczone są dla starszych uczniów, którzy wybierają minimalistyczne, lekko futurystyczne lampki LED Kenny.
 
Pod tym artykułem znajdziesz listę lampek na biurko do pokoju dziecięcego, które klienci kupują najczęściej. W celu przejrzenia pełnej oferty, wystarczy kliknąć na zakładkę lampy i lampki.  

Stojąca lampa na biurkoDziecięca lampka

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i