ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jaką lampę nocną wybrać? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jaką lampę nocną wybrać?

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Nie ma nic przyjemniejszego po długim dniu pracy, niż powrót wprost do wygrzanego łóżka i lektury ulubionej powieści. Żebyście te chwile odpoczynku mogli maksymalnie wykorzystać, doradzimy wam, jakie lampki nocne wybrać.

Nie ma nic przyjemniejszego po długim dniu pracy niż powrót wprost do wygrzanego łóżka i lektury ulubionej powieści. Żebyście te chwile odpoczynku mogli maksymalnie wykorzystać, doradzimy wam, jakie lampki nocne wybrać.

Lampka na szafkę nocną stworzy przyjemną atmosferę

Najbardziej typowym oświetleniem w sypialni jest klasyczna lampka stołowa z małą nogą i kloszem, umieszczona na stoliku nocnym.
Produkt ten jest nie tylko oświetleniem, ale również istotnym elementem estetycznym, który powinien perfekcyjnie wpasować się do stylu waszego pokoju. Obecnym trendem są lampy wyposażone w antyczne elementy o charakterze rustykalnym.

Poza designem, powinniście również zastanowić się nad tonem i intensywnością światła. Jeżeli macie problem z zasypianiem, zdecydowanie do snu najlepiej ukołysze was łagodniejsze światło o cieplejszym zabarwieniu. Jeśli jednak śpicie jak zabici, nie musicie obawiać się ostrzejszego i zimniejszego światła, które zapewni wam lepszą ostrość przy czytaniu.

Pomyślcie o energooszczędności oświetlenia

Jeśli zależy wam, żeby oświetlenie nie konsumowało zbyt dużo energii i tym samym chroniło wasze oszczędności, zdecydowanie skupcie swoją uwagę na lampkach LED. Do wyboru macie lampki do kontaktu albo klasyczne, stołowe. W sypialni preferowane jest oświetlenie LED, ponieważ dzięki minimalnym wymaganiom energetycznym, zapewnia ogromną oszczędność.  Docenicie również jego długowieczność – nie musicie zaprzątać sobie głowy częstą wymianą żarówek, ponieważ ich żywotność może wynosić, aż do 50 000 godzin nieprzerwanego działania.

Lampy z klipsem nie wymagają dużej przestrzeni

Przy wyborze nie musicie skupiać się jedynie na klasycznych lampach na stolik nocny. Trendy w nowoczesnym budownictwie stale się zmieniają i dla wielu, tradycyjne łoże małżeńskie ze stolikami nocnymi po obu stronach łóżka jest już przeżytkiem. Zamiast tego, hitem są oszczędzające przestrzeń piętra sypialniane czy nadbudowy. Do tych typów pomieszczeń klasyczna lampa nocna nie będzie pasować, dlatego na pewno docenicie plusy lampki z klipsem. Łatwo i szybko przypniecie ją wszędzie – do półki, brzegu łóżka czy nawet do karnisza.  Oprócz możliwości użycia w małym pomieszczeniu, tego rodzaju lampa jest również niezastąpiona w trudnych do oświetlenia wnętrzach. 

.

Lampy nocne

 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i