ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak reklamować wadliwy towar | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak reklamować wadliwy towar

O zakupie

Marcin

Jeśli towar otrzymałeś niefunkcjonalny lub przestał działać podczas użytkowania, należy poinformować nas za pomocą formularza reklamacyjnego.

Z formularza reklamacyjnego możesz skorzystać, jeśli towar otrzymałeś niefunkcjonalny lub przestał działać podczas użytkowania.
Klient (konsument) może reklamować zakupiony towar ze sklepu internetowego w terminie 2 lat od momentu dostarczenia. W niektórych przypadkach okres ten może wynosić od 3 do 5 lat. Fakt ten jest zawsze podawany dla każdego produktu indywidualnie lub jest ustalony w regulaminie. Jakie wady są objęte gwarancją można przeczytać w warunkach reklamacji.
 
Jak postępować, jeśli chcesz reklamować towar:
  • Formularz reklamacyjny pobierz TUTAJ. Formularz wydrukuj i wypełnij. (W razie potrzeby wypełnij go najpierw, a następnie wydrukuj).
  • Wypełniony i wydrukowany formularz włóż do paczki, w której zwracasz towar. 
  • Zanim wyślecie Państwo oświetlenia do reklamacji, proszę o kontakt przez online formularz na naszych stronach, dziękujemy.
  • Wyślij paczkę na adres Packeta Poland, ID 90600642, Panattoni Park Bielsko-Biała, ul. Księdza Józefa Londzina 106, 43-382 Bielsko-Biała. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
Na adres zwrotny nie przyjmujemy paneli słonecznych oraz towaru na palecie. Skontaktuj się z obsługą Klienta, która rozwiąże zwrot poprzez zamówienie odbioru zwrotnego.
 
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące reklamacji, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Po wysłaniu zapytania otrzymasz kopię twojego zapytania e-mailem. E-mail będzie również zawierał przypisany numer twojego zapytania. (na poniższym rysunku jest numer zaznaczony na czerwono). Aby przyśpieszyć załatwienie reklamacji, prosimy wpisać podany numer w dowolnym miejscu formularza reklamacyjnego.
 
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i