ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czarny Piątek | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Czarny Piątek

Promocje i Wyprzedaże

Marcin

U nas Czarny Piątek trwa cały tydzień! Jeden dzień promocji to trochę za mało, więc świętujemy od 21.11 aż do niedzieli 27.11

 
Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Jest to amerykańskie święto, które jest obchodzone co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. W tym dniu rozpoczynają się zakupy świąteczne, a sprzedawcy oferują atrakcyjne rabaty i bogate oferty handlowe - sklepy internetowe nie są wyjątkiem. Wykorzystajmy czas oczekiwania na Boże Narodzenie, kupując prezenty swoim bliskim.
 
Nasz sklep liderlamp.pl również przygotował na Czarny Piątek specjalną ofertę. Będzie ona aktualna przez cały tydzień od 21.11 do 27.11 (23:59 godziny). Oferujemy wysokie rabaty na cały asortyment, znajdujący się w naszej ofercie.
Nie wahaj się skorzystać z bardzo atrakcyjnych cen bez zgiełku i kolejek w sklepach. Możesz u nas kupić oprawy  wewnętrzne i zewnętrzne, ale także ozdoby choinkowe czy sztuczne choinki. Przygotuj swoje mieszkanie na święta Bożego Narodzenia korzystając z fantastycznych rabatów. 
 
Nie przegap  największych okazji zakupowych w tym roku!
 
Black Friday 2015
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i