ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Reflektory z czujnikiem - Luxera | Liderlamp.pl
0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Zaloguj się
Zarejestruj się
Levy banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 7-15:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Reflektory z czujnikiem - Luxera

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej sprzedawane
  • Promocje i rabaty
  • Rabaty tygodnia
Marka: Luxera
Usunąć wszystkie filtry

Opis kategorii

Lampy LED z czujnikiem
 
Lampy LED z czujnikiem ruchu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie chcesz, aby podświetlić lub oświetlić pokoje, biura, sklepy, gabinety. Niewielki rozmiar czujników pozwala na zamontowanie takich lamp praktycznie wszędzie. Na zewnątrz lampy LED z czujnikiem nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, wejść do budynków, tablic itp Lampy tego typu mają przeważnie regulowany czas świecenia. Dlaczego jeszcze warto korzystać z oświetlenia LED z czujnikiem ruchu? Dziesięć razy mniejsze zużycie energii. To jest poważny argument. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu jest jednym z najbardziej skutecznych i najmniej energochłonnych lamp na rynku.
 
Lampy LED z czujnikiem ruchu 
 
Lampy LED z czujnikami ruchu idealnie nadają się do zamiany starych lamp halogenowych. Lampy solarowe LED z czujnikiem to najnowsza technologia oświetlenia na świecie, są też przyjazne dla środowiska. Zaletą lamp LED z czujnikiem ruchu jest długa żywotność, aż do 60.000 godzin, oszczędność energii do 60%, natychmiastowe włączenie światła, odporność na wahania
temperatury. Solarne Lampy LED z czujnikami nadają się do oświetlania terenów zewnętrznych, podjazdów, parkingów, budynków i oświetlenia ogrodowego.
 
 Lampy LED z czujnikiem PIR
 
Wiele z lamp LED ma także wbudowany czujnikiem ruchu PIR. Czujnik ruchu PIR wykrywa ruch na zasadzie zmian cieplnych w otoczeniu. Jest to bardzo przydatna funkcja jeśli nie chcesz żadnych niepożądanych gości. Z pewnością docenicie lampy LED z czujnikiem ruchu. Czujka PIR nazywana jest pasywną, ponieważ nie jest ona źródłem promieniowania podczerwonego, a jedynie analizuje ona promieniowanie innych ciał. Czujka jest najbardziej czuła dla ruchu prostopadłego do jej osi optycznych (czyli przecinającego kolejne pola detekcji), natomiast najmniej czuła dla ruchu wzdłuż osi optycznych (czyli dla obiektów zbliżających lub oddalających się od czujki).

 

Nemazat

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie

Copyright © 1994 – 2020 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i