ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Akcesoria do inteligentnego oświetlenia | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Inteligentne akcesoria

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Zdalne sterowanie Philips HUE - inteligentne akcesoria świetlne i nie tylko


Inteligentne oświetlenie jest wynalazkiem, który zrewolucjonizował rynek. Posiadając inteligentne oświetlenie, z pewnością przyda Ci się pilot smart. To właśnie pilot zdalnego sterowania pozwala na kontrolę poziomu światła - zawarty jest w nim przycisk bezprzewodowy.

Dzięki temu sprawujesz pełną kontrolę nad włączonym światłem i jego poziomem jasności. Możesz też postawić na bardziej nowoczesną opcję - połączyć się z oświetleniem za pomocą Bluetooth. W ten sposób możesz sterować światłem w sposób zdalny nawet ze swojego telefonu. W ten sposób rozwiążesz problem wiecznie zgubionego pilota - przynajmniej tego do światła.

Jakie akcesoria do inteligentnego oświetlenia Philips HUE warto kupić?

Posiadamy w ofercie także inne akcesoria do inteligentnego oświetlenia takie jak elektroniczna głowica termostatyczna czy inteligentna bramka. Są one niezbędne, jeśli planujesz zamontować system inteligentnego oświetlenia w swoim domu, mieszkaniu czy nawet w pojedynczym pomieszczeniu.

Chętnie kupowanym produktem jest także czujnik do wykrywania światła. Pozwala on na dopasowanie poziomu jasności na podstawie światła wpadającego przez okno. Dzięki temu zawsze będziesz miał w pomieszczeniu optymalny poziom światła. Szczególnie jest to przydatne w okresie zimowym, kiedy już po południu robi się ciemno w pokoju, ale światło z żarówki jest zbyt intensywne.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i