ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wygodniejsze życie z oświetleniami na pilot | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Wygodniejsze życie z oświetleniami na pilot

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Czy zdarza Wam się, że chcielibiście zapalić lub zgasić światła, lecz szalenie nie chce Wam się wstawać z fotela? Oświetlenia na pilot zdalnego sterowania rozwiążą ten problem.

Praktyczne oświetlenia na pilot zdalnego sterowania

Do każdego domu pasują różne oświetlenia. W dzisiejszych czasach jest ich na rynku naprawdę wiele. Różne typy, kształty i rozmiary i także różne style. Każdy lubi coś innego. Ktoś preferuje to najłatwiejsze sterowanie włącznikiem i wyłącznikiem. Ktoś chętnie sobie kupi oświetlenie, które może ściemniać i to mu wystarczy. Natomiast wielu z was, chce swoje życie jak najbardziej ułatwić i uczynić wygodnym. I właśnie dla was proponujemy oświetlenia na pilot zdalnego sterowania. Do tego nie musicie się martwić ograniczeniem na tylko jeden rodzaj oświetlenia. Pilotemmożecie sterować oświetlenie żyrandola, lampki, plafonu i kinkietu

Wentylatory na pilot zdalnego sterowania 

Następną dobrą wieścią jest fakt, że pilotem możecie sterować także wentylatory. Te mogą Wam się przydać latem i także zimą. Zimą mogą działać na wstecznym ruchu, gdy mieszają powietrze we wstecznym kierunku i dzięki temu dochodzi do ogrzewania pomieszczenia. Drugą, główną funkcją jest oczywiście chłodzenie powietrza, które znajdzie zastosowanie w gorących letnich dniach, gdy jest na zewnątrz duszno a jedyne, co może Wam przynieść do domu przyjemne powietrze, jest właśnie wentylator. Tym możecie sterować wygodnie ze swojej kanapy lub łóżka. Wystarczy sobie wybrać ten zdalnie sterowany i już nie musicie nieustanie wstawać, żebyście go włączyli, uregulowali dmuchanie lub wyłączyli.Wystarczy tylko nacisnąć przycisk na pilocie.

Inteligentne oświetlenia 


Następnymi oświetleniami, które można sterować pilotem lub poprzez smartphone albo tablet, są inteligentne oświetlenia. Te oświetlenia mają dużo różnych funkcji. Pilotzdalnego sterowania jest tutaj niezbędnością. W przypadku takich oświetleń możecie ustawić włączenie i wyłączenie lub też inne funkcje takie jak intensywność albo barwa światła. Możecie również ustawić porę, gdy światła mają się zapalić, wyłączyć albo tylko przygasić lub świecić większą intensywnością.


Dużym atutem wszystkich oświetleń na pilota jest oczywiście to, że można nim sterować na odległość i nie musicie wstawać za każdym razem, gdy chcecie z oświetleniem coś zrobić. Jeżeli więc leżycie wygodnie na kanapie lub w łóżku i powieki Wam się zrobią ciężkie, wystarczy sięgnąć po pilota. 

Niektóre oświetlenia sprzedajemy bez pilota, lecz można go do nich dokupić. Jeżeli więc chcecie odkryć wszystkie atuty oświetleń na pilota, wystarczy niektóre z nich kupić. Również i wy możecie sobie ułatwić życie.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i