ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Świecimy dla Was dalej! | Liderlamp.pl
0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Zaloguj się
Zarejestruj się
Levy banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Świecimy dla Was dalej!

Marcin

Wiemy, że sytuacja teraz nie jest łatwa. Lecz jesteśmy tu dla Was, żebyśmy pomogli Wam z codziennymi zmartwieniami w postaci pękniętej żarówki i także z radościami w postaci nowego żyrandola.

Nie ważne, czy chodzi o już wymienioną żarówkę, czy o nowe ładne oświetlenie, wybór i zakup możecie przeprowadzić w bezpieczeństwie własnego domu. Bez stresu możecie sobie wybrać, co właśnie potrzebujecie i towary doręczymy do Was.

Uwierzcie, że nawet dla nas jest zdrowie naszych pracowników i klientów na pierwszym miejscu. Z tego powodu wprowadziliśmy ścisłe środki bezpieczeństwa, regularnie dezynfekujemy pomieszczenia kancelaryjne i magazyny. Także dostarczenie paczek do transportera przebiega bezkontaktowo, żeby zapewnić jak najwyższa higiena podczas transportu zamawianego towaru.

Jednocześnie śledzimy aktualny stan sytuacji, więc jesteśmy w stanie skutecznie reagować. Nie tylko dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić dostawę e-sklepu w biegłym trybie.

Zapewne staracie się utrzymać dobry humor i cieszyć się z drobiazgów. Takim drobiazgiem może być nowe
oświetlenie, dzięki któremu będziecie się czuć przyjemnie. Z nudą możecie wałczyć na przykład podczas eksploracji czaru inteligentnych oświetleń. Dzieci zabawicie wesołymi projektorami, dzięki którym na chwilę znajdą się w bajce. Zależy od was, możecie wybierać z ponad 35 000 produktów.

Żebyśmy Wam następujące dni uprzyjemnili i żebyście byli jak najbardziej w spokoju,
oferujemy możliwość zwrotu towaru do 30 dni od przyjęcia przesyłki.

Wierzymy, że wkrótce będzie lepiej i za cały zespól e-sklepu
Liderlamp.pl życzymy Wam dobrego zdrowia.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie