ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przygotuj się na letni kemping | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przygotuj się na letni kemping

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Wiosna przyszła, lato tuż za rogiem. Nadszedł czas na biwaki, ogniska i inne przygody. Nie zapomnijcie się na nie odpowiednio przygotować.

Nadszedł czas letniej zabawy. Kojarzy się z grillowaniem, ogniskiem oraz z biwakami. Z pewnością podoba się to każdemu dorosłemu, ale także i maluchom.


Sprzęt biwakowy

Jeśli zdecydowałeś, że zamiast wakacji nad morzem wybierzesz się na większą przygodę w postaci biwakowania w przyczepie kempingowej lub pod namiotem, to najwyższy czas, aby odpowiednio się do tego przygotować. Taki kemping to nie tylko to. Ponieważ nie jest to hotel ani podobny rodzaj zakwaterowania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki, koniecznie spakuj  przybory toaletowe, ręczniki i naczynia, na wypadek, gdybyś sam przygotowywał sobie jedzenie. To, o czym przede wszystkim nie należy zapominać, to różne przenośne lampy.

Może się zdarzyć, że będziesz nosić coś po ciemku lub będziesz musiał coś naprawić i nie poczekasz do rana. Do tego mogą przydać się czołówki. Będą one zapinane na twojej głowie i będą świecić wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebować i nie będziesz potrzebować rąk do ich trzymania.

Inne rzeczy, które mogą Ci się przydać to latarki i lampy.Droga do toalety jest często prawie niemożliwa latarki. Wszędzie ciemność i bez świecącego światła w drodze pod prysznic lub gdziekolwiek indziej, możesz nie być w stanie się odnaleźć. Możesz wybierać spośród wielu różnych rozmiarów i typów. Od małych, po naprawdę dużą i mocną latarkę.Lampa może być również przydatna do siedzenia na zewnątrz. W ciemności pewnie nie byłoby tak samo. Możesz postawić lampę na stole i wygodnie usiąść wokół niej z przyjaciółmi lub są rodzaje, które można zawiesić. Atmosferę można również wzmocnić lampą parafinową.


Dla twoich najmłodszych

Jak już dzisiaj wspomnieliśmy, różnego rodzaju lampy czy latarki to bardzo ważny, wręcz niezbędny element kempingu. A co z naszymi najmłodszymi? Niezależnie od tego, czy podróżują samotnie na obóz letni, czy jeżdżą z tobą na kemping, z pewnością będą chcieli mieć własne małe światełko, które będzie tylko do ich usług. Jakaś czołówka na pewno by ich uszczęśliwiła. Poza tym świetnie sprawdzi się latarka o mniejszych proporcjach, która będzie idealnie leżała w dłoni. Ponadto podczas zasypiania Twoje pociechy mogły również docenić przeróżne dziecięce projektory czy przenośne lampy dziecięce, dzięki którym nie będą się bały. Istnieje wiele bardzo małych lampek, które po pewnym czasie nawet same się wyłączają.

Nie zapomnij o żarówkach

Jeśli masz dość odpowiednich, przenośnych opraw oświetleniowych, koniecznie zastanów się również, czego potrzebujesz, aby odpowiednio świeciły. Tak, to jest - baterie. Będziesz wtedy potrzebował baterii o różnych rozmiarach, do różnych opraw. Dla niektórych potrzebne będą małe, mikro-alkaliczne baterie, a dla innych większe. Zawsze kupuj ich więcej, aby mieć wystarczająco dużo zapasów, na wypadek, gdyby ich zabrakło. Możesz otrzymać baterie jednorazowe lub ładowalne, do których w naszym sklepie dostaniesz również ładowarkę. Niektóre światła są również przystosowane do ładowania, więc dla tych nie zapomnij zapakować ładowarki.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i