ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Philips Hue – przewodnik po niskonapięciowym oświetleniu zewnętrznym | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Philips Hue – przewodnik po niskonapięciowym oświetleniu zewnętrznym

O markach produktów

Marcin

Oświetlenie zewnętrzne nigdy nie było inteligentniejsze i prostsze. Dzięki niskonapięciowemu oświetleniu Philips Hue oprócz tych produktów, wystarczy klasyczne gniazdko elektryczne. Będziesz mógł zakończyć instalację w ciągu kilku minut.

Jedna z najważniejszych i głównych zalet inteligentnego oświetlenia Philips Hue  jest prostota użytkowania i to, że jest przyjazne dla użytkownika. I tak jest w każdym przypadku. Być może już o tym przeczytałeś w naszym niedawnym artykule. Niezależnie od tego, czy sterujesz Hue za pomocą aplikacji Hue, głosu, czujników ruchu czy inteligentnych przełączników. A wszystko to dotyczy nie tylko Twojego gospodarstwa domowego. Oświetlenie na Twoim tarasie, w ogrodzie lub na podwórku będzie działać w idealnej symbiozie z kolekcją niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego.


Co oznacza „oświetlenie niskonapięciowe”?

W skrócie: największym plusem niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego Philips Hue jest jego połączenie. Nie wymaga niczego więcej niż standardowego gniazdka, więc nie musisz używać napięcia sieciowego w domu. Dzieje się tak, ponieważ oświetlenie niskonapięciowe wykorzystuje transformator, który może obniżyć napięcie.


Kilka produktów, idealna harmonia

Dobre przygotowanie jest kluczem do sukcesu. Tak więc przed rozpoczęciem instalacji sprawdżmy, czy mamy cały niezbędny sprzęt . W tabeli umieść obok siebie reflektory niskonapięciowe lub oświetlenie podłogowe (w zależności od tego, które instalujesz), zasilacz (PSU), trójniki i przedłużacze.

Uwaga: wszystkie niskonapięciowe lampki są dostarczane z niezbędnymi kablami i zasilaczem.


Żadna wiedza, z łatwością poradzisz sobie z instalacją

Zacznijmy. Najpierw umieść oświetlenie w ogrodzie (lub w innym miejscu, w którym chcesz oświetlić przestrzeń na zewnątrz). Upewnij się, że odległość od oswietlenia do najbliższego światła Philips Hue lub mostka w Twoim domu wynosi maksymalnie 15 metrów. Powód jest oczywisty: inteligentne światła Philips Hue tworzą sieć, a każde inne światło rozszerza sygnał Zigbee.

W następnym kroku potrzebujesz trójnika, który połączysz z oświetleniem. To proste, po prostu przykręcisz go bez użycia narzędzi. Jeśli chcesz podłączyć więcej świateł, wystarczy: przedłużacz między poszczególnymi trójnikami. Wszystko to przy użyciu jednego zasilacza.Maksymalna długość kabla wynosi 35 metrów, więc w ten sposób można połączyć dużą część ogrodu. I uwierz nam, rozszerzanie jest tak proste, jak łączenie.

Uwaga: aby dowiedzieć się, ile świateł można podłączyć do jednego źródła, po prostu zsumuj zużycie energii poszczególnych elementów. Mówiąc najprościej, całkowita moc wejściowa musi być równa lub niższa od mocy wyjściowej źródła. Na przykład:

  • Lights Econic i Calla: każde 8 W
  • Light Lily: 8 W
  • Light Lily XL: 15 W
  • Taśma oświetlenia zewnętrznego (2 metry): 19 W
  • Taśma oświetlenia zewnętrznego (5 metrów): 37,5 W

Przykład oświetlenia niskonapięciowego Philips Hue z zasilaczem 40 W:

Trzy światła Lily i dwa światła Calla. Oba typy lamp mają po 8 watów, więc łatwo obliczamy końcową moc wejściową: Lily (8 x 3) + Calla (8 x 2) = 40 W.

Znajdź gniazdko, podłącz je, rozświetl

Czy podłączyłeś już wszystkie światła, które chciałeś połączyć? Będziemy kontynuować, wybierając i znajdując właściwe gniazdko, do którego włożysz zasilacz. Skończyłeś? W takim przypadku możesz dodać swoje światła do swojego systemu Hue. Abrakadabra. Bardzo łatwo oświetlić zewnętrzną część domu 16 milionami kolorów.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i