ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Philips Hue –inteligentny i zdalny system oświetlenia | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Philips Hue –inteligentny i zdalny system oświetlenia

Mogło Państwa zainteresować
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Krocz ramię w ramię z technologicznym postępem dzięki produktom philips Hue.

Przedstawiamy Philips Hue - technologię oświetlenia LED połączoną z intuicyjnym sterowaniem oświetleniem w pomieszczeniach. Rewolucja polega na doskonałym połączeniu żarówek, opraw oświetleniowych, akcesoriów, bezprzewodowego sterowania i inteligentnej aplikacji. Wszystko będzie zawsze pod ręką w telefonie komórkowym lub tablecie.


Hue to synonim nowoczesnego i inteligentnego systemu oświetlenia LED i sterowania nim. Umożliwia sterowanie wszystkimi źródłami światła za pomocą jednego urządzenia lub za pomocą inteligentnych przełączników bezprzewodowych. Można wybierać spośród żarówek jednokolorowych z możliwością ściemniania, żarówek ze zmianą temperatury barwowej, żarówek RGB lub taśm LED z 16 milionami kolorów. Nie można zapomnieć o lampach, oprawach oświetleniowych i akcesoriach w postaci sterowników i czujników. Dzięki intuicyjnej i przejrzystej aplikacji mobilnej na telefony komórkowe i tablety otwiera się nieograniczony wybór schematów oświetleniowych, funkcji i aplikacji dla tego domowego oświetlenia.


Zależy od rodzaju światła


Zanim przejdziemy do samego wyboru produktów, krótko wspomnimy o ważnym elemencie, jakim jest wybór odpowiedniego typu oświetlenia. White, White Ambiance, White and Color Ambianc. Brzmi skomplikowanie. Ale tak nie jest. Mówimy o typach świateł, a poniższe informacje rzucą światło na te kwestie.


White (z możliwością ściemniania): miękkie białe światło. Lampa jest ustawiona na przyjemną ciepłą biel i oferuje natychmiastowe bezprzewodowe ściemnianie.


White Ambiance  (opcja ściemniania i zmiany temperatury bieli): światło białe o barwie od ciepłej do chłodnej. Po naciśnięciu przycisku oferuje 50 000 odcieni bieli. Od ciepła do zimna.


White and Color Ambiance (możliwość ściemniania, zmiana temperatury bieli i wybór spośród 16 milionów kolorów). Białe i kolorowe światło rozświetli Twój dom milionami kolorów. Szeroka gama barw pomoże Ci stworzyć wspaniałą atmosferę. Romantyczny wieczór czy przyjęcie urodzinowe? Wybierasz odpowiednie oświetlenie dla swoich cennych chwil.


Zaczynamy! Pakiet startowy to oczywisty wybór


Jeśli poprzednie akapity zachęciły Cię do zakupu czujnika Hue, możesz zastanawiać się, jak zacząć. Na początek zalecamy zakup jednego z zestawów startowych. Zawierają one sterownik Hue Bridge oraz dwa lub więcej źródeł światła. Są one również w okazyjnych cenach. Nie musisz też martwić się, że okablowanie i łączenie elementów jest nauką jądrową. Obiecujemy, że naprawdę każdy może to zrobić.


Czy masz już w domu swój zestaw startowy? Po rozpakowaniu wystarczy wkręcić żarówkę do lampy lub żyrandola i włączyć światło za pomocą przełącznika. Jeśli w zestawie znajduje się urządzenie Hue Bridge, podłącz je do routera Wi-Fi. Następnie weź do ręki telefon komórkowy lub tablet i znajdź aplikację Philips Hue w App Store lub Google Play. Uruchom ją i podłącz z Hue Bridge. Bridge automatycznie znajdzie wszystkie światła w domu. I zabawa się nie kończy! Światła można dodawać stopniowo. Bridge może obsługiwać do 50 osób jednocześnie.


Jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie techniki, nie martw się. Aplikacja jest dostępna także w języku polskim, jest prosta i przeprowadzi użytkownika przez cały proces. A jeśli nie masz pod ręką telefonu komórkowego lub tabletu, możesz sterować światłami za pomocą komputera, korzystając ze strony internetowej meethue.com.


Wszystko gotowe, ale który pakiet startowy wybrać? Kilka akapitów wcześniej wyjaśniliśmy różnice między trzema typami świateł. I to jest najważniejszy wskaźnik przy wyborze odpowiedniego zestawu startowego. Nie zapomnij również o wyborze odpowiedniego gniazda. Oczywiście częścią każdego zestawu startowego są również akcesoria.


Produkty wszędzie, gdzie spojrzycie


Doskonały dodatek do romantycznego filmu z dobrym winem lub mile widziany pomocnik podczas wieczornego wyjścia do lodówki. Te i wiele innych to wyraźne powody, dla których warto kupić taśmy Hue Lightstrips. Nie trzeba dodawać, że można do nich także używać inteligentnego sterowania Hue Bridge. Na wszelki wypadek podkreślamy: ich miejsce jest nie tylko w domu, ale także na zewnątrz. Lightstrip sprawi, że Twój ogród będzie wyróżniał się nawet w ciemne noce.


A teraz najważniejsza rzecz. Wybór oprawy oświetleniowej. Technologiczna perła Philips Hue jest oferowana wraz z szeregiem oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Od lamp stołowych, ściennych, punktowych i sufitowych, przez lampy podłogowe, po lampy wiszące i wpuszczane. Zaufaj nam, dzięki tym elementom sprawisz, że Twój dom będzie piękny i elegancki.


Na dworze panuje mróz, leżysz w domu w łóżku, chcesz zasnąć i nagle zauważasz, że zostawiłeś włączone światło na podwórku? Jeśli masz na nim zainstalowane oświetlenie zewnętrzne Philip Hue, to wszystko jest gotowe. Wystarczy wyłączyć go lub przyciemnić za pomocą telefonu komórkowego z ogrzewanej sypialni. Lampy zewnętrzne są dostępne w wersji na zwykłe napięcie, którą podłącza się do sieci elektrycznej domu, lub w wersji niskonapięciowej. Można je podłączyć w dowolnym miejscu. Nawet na zewnątrz.


Może się to wydawać mniej istotne, ale często jest bardzo potrzebne. Sprawdź akcesoria Hue, do których należą przedłużacze, przełączniki, zasilacze i czujniki. Spośród nich wszystkich wyróżnijmy pilot ściemniający (V2), dzięki któremu użytkownik staje się panem lub władcą ściemniania świateł w swoim domu. Można go łatwo zamontować na ścianie za pomocą taśmy samoprzylepnej, która znajduje się w zestawie. Co więcej, można go również używać jako pilota zdalnego sterowania. Szczyt lenistwa? Nie ma mowy, to jest po prostu boskie ulepszenie. Wspomimy jeszcze o czujniku ruchu. Wystarczy przekręcić go i światło się zapala. Można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Mamy jeszcze jeden produkt, o którym chcielibyśmy napisać. Smart Plug zamienia każde światło (nawet to, w którym nie ma żarówki Hue) w inteligentne oświetlenie. Następnie można wygodnie sterować nim za pomocą aplikacji Hue lub głosu.


Jak podłączyć urządzenie Hue? To nie może być prostsze


Aby podłączyć urządzenie Hue do swojego domu w taki sposób, jaki jest potrzebny, należy wykonać tylko cztery kroki.


1) Zaopatrz się w upragnione produkty Hue.


2) Podłącz swoje oświetlenie. Zarówno żarówki do oryginalnych opraw, jak i bezpośrednio do lamp Philips Hue. Wystarczy je podłączyć i włączyć.


3) Jeśli masz Bridge, podłącz go do sieci Wi-Fi.


4) Zainstaluj aplikację Philips Hue. Można ją znaleźć w App Store lub Google Play -w zależności od typu telefonu, jaki nosisz w kieszeni. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach. Wersja standardowa, która działa w lekkiej instalacji z programem Bridge. Druga to Hue Bluetooth, którą można pobrać, jeśli chcemy sterować oświetleniem tylko za pomocą tej technologii.


Bridge nebo Bluetooth? Obie funkcje są świetne


Niezależnie od tego, czy wybierzesz połączenie przez Bluetooth czy Bridge, obie opcje są bezproblemowe. Jeśli zaczniesz od Bluetooth, możesz później przejść na jeszcze bardziej zaawansowany Bridge.


Jakie są podstawowe różnice między tymi dwiema opcjami połączeń?


Za pomocą interfejsu Bluetooth można podłączyć do 10 lampek, natomiast za pomocą Bridge do 50. Dzięki funkcji Bridge możesz sterować świałem w całym domu, w przypadku funkcji Bluetooth tylko w jednym pokoju. Ponadto, dzięki aplikacji Bridge, możesz sterować oświetleniem gdy jesteś poza domem lub synchronizować je z grami wideo, filmami lub muzyką. Oba systemy umożliwiają sterowanie głosowe, przyciemnianie bez konieczności instalacji oraz ustawianie wyłączników czasowych.


Dzięki aktualizacjom zawsze nadążysz za trendami


Aplikacja Philips Hue przeszła niedawno gruntowną modernizację, która oprócz pięknego wyglądu przyniosła także wiele nowych, przydatnych funkcji. I tak będzie również w przyszłości. Oczywiście regularne aktualizacje aplikacji pozwolą na wprowadzenie nowych funkcji i rozszerzenie istniejących. Dzięki aplikacji można spersonalizować wszystkie ustawienia, a możliwości są niemal nieograniczone. I to jest naprawdę niesamowite.


Philips Hue jest aplikacją kompatybilną


Hue działa nie tylko na własnym terenie, ale także doskonale współpracuje z wieloma innymi platformami, asystentami i produktami, tworząc inteligentny dom.


Na przykład doskonale współpracuje z aplikacją HomeKit firmy Apple. Dzięki temu połączeniu można sterować wszystkimi światłami w domu za pomocą głosu. Naprawdę! Nie musisz nawet mieć teraz przy sobie telefonu komórkowego ani tabletu. Wystarczy wezwać Siri do pomocy. A to jeszcze nie koniec. Urządzeniem Hue można sterować bezpośrednio ze urządzeń iOS. Po prostu stwórz najlepszy ekosystem inteligentnego domu, połączony z innymi urządzeniami.


A jeśli nie masz iPhone'a ani iPada? Nie szkodzi. Hue doskonale współpracuje również z Asystentem Google. Nawet w przypadku systemu Hue wystarczy Twój głos, aby wprowadzić do domu idealną atmosferę.


Wreszcie, można także połączyć urządzenie Hue za pomocą IFTTT i sparować je na przykład z używanymi sieciami społecznościowymi. Przychodzi wiadomość od mamy na Messengerze? Światła w salonie migają na czerwono. To rzeczywistość, nie science fiction.


Czy trzeba dodawać więcej powodów, dla których warto kupić Philips Hue?Jest ich jeszcze więcej!

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i