ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlenia marki Xiaomi | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlenia marki Xiaomi

O markach produktów

Marcin

Wysoka jakość i niskie ceny. To jest gwarancja oświetleń marki Xiaomi. Przekonajcie się sami!

Markę Xiaomi znacie najprawdopodobniej głównie z inteligentnych telefonów i podobnych urządzeń. Natomiast teraz można widzieć pod ich marką na przykład oświetlenia. Gdzie indziej można obejrzeć ich ofertę niż właśnie u nas. 

O producencie 

Xiaomi zostało założone przez siedmiu partnerów już w roku 2010. Na początku chodziło o inwestycyjną spółkę z Singapuru. Ta nieustanie się rozwijała aż do rozmiarów, jakie ma obecnie. Spółka zajmuje się projektowaniem, rozwojem oraz sprzedażą telefonów, różnych aplikacji i także AGD. Do ostatniej kategorii należą także oświetlenia, które możecie u nas obejrzeć. Ich dużym atutem jest właśnie cel, który ta spółka obrała. A jest nim utrzymanie wysokiej jakości za niskie ceny. Najwięcej asortymentu marki Xiaomi znajdziecie przede wszystkim w obszarze LED oświetleń różnych rodzajów i typów. 


Asortyment 

Jak już było powiedziane, pod marką Xiaomi w naszej ofercie znajdziecie najczęściej LED oświetlenia i inny LED asortyment jak na przykład LED żarówki albo też zewnętrzne termometry albo inteligentne kontakty. Możecie wybrać z pośród różnych oświetleń, które są w większości ściemniane. Mają bardzo interesujący design i są naprawdę bardzo jakościowe i nowoczesne. Oprócz różnych lampek znajdziecie tutaj także oświetlenia z czujnikiem, z którymi nie będziecie już nieustannie szukać wyłącznika. Takie oświetlenia samodzielnie się rozświecą po wykryciu ruchu i znów po jakimś czasie się wyłączą. Niektóre są podłączane bezpośrednio do prądu w ścianie, inne są do gniazdka. 

Żyrandole albo sufitowe oświetlenia marki Xiaomi są również bardzo interesującymi oświetleniami. Tak samo jak inne oświetlenia, są także ściemiane. Możecie samodzielnie wybrać intensywność światła, którą właśnie od waszego oświetlenia potrzebujecie. Możecie je rozświecić bardziej, jeżeli będziecie potrzebować lepiej widzieć albo przeciwnie mniej, jeżeli będziecie mieć je włączone jako kulisy na przykład przy telewizorze. 

Oferta marki Xiaomi jest bardzo interesująca i nowoczesna. Od teraz może się wam kojarzyć również z inteligentnymi oświetleniami. O ich jakości wystarczy się samodzielnie przekonać. 


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i