ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Oświetlajcie sobie lepsze jutra | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Oświetlajcie sobie lepsze jutra

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Wiemy, że teraźniejsza sytuacja wymaga różnych działań i ograniczeń. Z nami możecie zostać spokojni — wszystko niezbędne znajdziecie bezpiecznie online!

Zepsute oświetlenie albo pękła żarówka nie pytają, czy można ich gdzieś kupić. Nawet jeżeli musimy w tych dniach dostosowywać się do aktualnej nieprzyjemnej sytuacji, nadał trzeba rozwiązywać codzienne klasyczne problemy, jakim są zakup artykułów spożywczych albo nowej żarówki.


Życzymy sobie, żebyście mieli przynajmniej o jedno zmartwienie mniej, i dlatego staramy się jeszcze bardziej niż zwyczajnie, żeby zakup odbył się bez problemów. I teraz w pełni bezkontaktowo.


  • Jesteśmy online 24/7.


  • Mamy dla was 2 200 000 produktów, z tego 97% na stanie.


  • Wsparcie klienta jest tu dla Was do dyspozycji tak samo jak dotąd.


  • Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem i dlatego wprowadziliśmy właściwe działania: regularnie im badamy temperaturę, stosujemy środki dezynfekcji i nasze pomieszczenie często czyścimy. Pomiędzy naszymi pracownikami i kurierami jest zapewnione bezkontaktowe wręczanie paczek.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i