ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Odkryjcie atuty LED taśm | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Odkryjcie atuty LED taśm

Oświetlenie LED

Marcin

Czy macie ochotę sobie dom urozmaicić? Skorzystajcie z uroku LED taśm.

LED taśmy i ich atuty

Znów mamy ten okres, gdy wcześniej się ściemnia i rano jest dłużej ciemno. Tak, właśnie się zaczyna ten okres, gdy większość czasu wolnego nie będziecie spędzać na polu, lecz w domu. W cieple rodzinnego zacisza. Jest więc konieczne swój dom sobie wyposażyć w taki sposób, żebyście się w nim poczuli komfortowo i przyjemnie. Jak świetne designerskie dopełnienie, które może zaoferować także mniejszą intensywność światła, mogą się okazać LED taśmy. Ich zastosowanie jest różne i instalacja bardzo łatwa.
Co dotyczy załączenia oraz umieszczenia LED taśm, nie musicie się martwic, żebyście wszystko nie zalatwili samodzielnie. LED taśmy są gętkie a ich odwrotna strona jest samoprzylepna. To dla was oznacza jedyne, wystarczy LED taśmę wziąć i nakleić na pożądaną powierzchnie.
null               null
Jeżeli do tego lubicie kolory, możecie oprócz klasycznych diodowych LED taśm sięgnąć po RGB LED taśmach. Jest to praktycznie identyczna LED taśma natomiast z tę różnicą, że jest wyposażona w kolorowe diody – niebieskie, czerwone, zielone. Te RGB taśmy są także znane pod nazwą kolorowe LED taśmy. Można powiedzieć, że jest to praktycznie tylko bardziej modernistyczna i lepsza wersja klasycznych LED taśm, które mają atut kolorowego świecenia. Do nich jest też konieczny transformator i oczywiście pilot, żebyście sobie mogli wszystko ustawić w taki sposób jaki potrzebujecie. 

Umieszczenie LED taśm

Nie ważne czy zdecydowaliście się na klasyczne diodowe LED taśmy albo bardziej zaawansowane RBG LED taśmy, może teraz pomyślacie, gdzie Wam będą pasować najbardziej. Świetnie będą wyglądać na przykład na różnych meblościankach, pod półkami, albo z nimi możecie różnie obkleić szafy. Nadają się to tego na przykład także klatka schodowa, wewnętrzna strona blatu kuchennego  albo różne lustra. Mogą krótko mówiąc wyglądać bardzo gustownie na wielu miejscach. Do tego mają jedną dużą zaletę, którą pewnie docenicie. Tak jak wszystkie inne LED oświetlenia są bowiem bardzo oszczędne, nie wydacie z nimi żadne duże kwoty za utrzymanie. Więc nie tylko że świetnie wyglądają, jednocześnie z nimi także oszczędzicie. Spróbujcie się przekonać sami!
               
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i