ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jaką żarówkę LED wybrać? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jaką żarówkę LED wybrać?

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Żarówki LED stanowią uniwersalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia – umieścisz je zarówno w salonie, kuchni, jak i łazience. Charakteryzują się wytrzymałością i wysoką energooszczędnością. Zastanawiasz się, jakie żarówki LED do domu wybrać? Pomożemy Ci!

Żarówki LED i ich temperatura – ciepła czy zimna?

Wybierając żarówki LED, uwagę należy zwrócić m.in. na ich temperaturę światła. W pomieszczeniach przeznaczonych do relaksu lub pracy, najlepiej sprawdzi się żarówka LED o ciepłej barwie.

W łazienkach czy kuchniach liczy się przede wszystkim dokładne oświetlenie. Lepiej sprawdzi się więc światło białe, które pozwala dostrzec wszelkie szczegóły. Nie wiedząc, jakie żarówki LED wybrać, możesz postawić na modele umożliwiające regulację temperatury.


Jakie są najlepsze żarówki LED? Jasność światła żarówek LED

Takie, które posiadają nie tylko odpowiednią temperaturę światła, ale także jasność. Parametrem, na który należy zwrócić uwagę, jest strumień światła. Wśród najpopularniejszych wymienia się żarówki:

Moc żarówki
Strumień światła
40W
415 Im
60W
710 Im
75W
935 Im
100W
1380 Im
150W
2160 Im


Jakie żarówki LED do salonu?

Zastanawiasz się, jakie żarówki LED do salonu będą najintensywniejsze? Zwracaj uwagę na strumienie 1400 Im i większe.

Jakiej firmy żarówki wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie żarówki LED wybrać do domu – nie możesz przejść obojętnie także obok ich producentów. Na rynku działa wiele renomowanych i cenionych firm i to właśnie ich produkty warto wybierać.

Jakie żarówki LED wybrać do domu?

Lepiej unikać modeli, które charakteryzują się wyjątkowo niską ceną, bowiem ich żywotność może nie być satysfakcjonująca. O pomoc w wyborze możesz poprosić również specjalistę w sklepie – nie tylko tym stacjonarnym, ale także internetowym. Wysokiej klasy żarówka halogenowa LED to gwarancja dobrego oświetlenia wnętrza na lata!

Mamy nadzieję, że wiesz już, jak wybrać żarówkę LED! W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i