ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak zamontować lampki choinkowe na domu? | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak zamontować lampki choinkowe na domu?

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Lampki choinkowe to jeden z nieodłącznych atrybutów Bożego Narodzenia, nadających wyjątkowego klimatu i charakteru. Oczywistym miejscem montażu lampek jest oczywiście choinka. Warto jednak wykorzystać je również do ozdobienia zewnętrza domu. Można wykorzystać do tego lampki choinkowe LED w różnych kolorach.

Jak rozpoznać czy lampki choinkowe nadają się na zewnątrz?

Wybierając lampki choinkowe zewnętrzne, należy zwrócić uwagę na wskaźnik IP (index of protection), czyli współczynnik ochrony. Jego pierwsza cyfra oznacza szczelność oprawy, a druga cyfra - wodoszczelność. Kupując lampki choinkowe, które mają ozdobić dom, wybierz produkt o IP44 lub wyższym. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że lampki świąteczne LED są zabezpieczone przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.


Czy lampki na baterie mogą być na zewnątrz?

Lampki choinkowe na baterie z powodzeniem można wieszać na zewnątrz budynku. Należy jednak zwrócić uwagę na wspomniany już współczynnik IP. Jeżeli interesujące cię lampki nie mają wystarczająco wysokiego współczynnika IP, używaj ich wyłącznie wewnątrz budynku. W przeciwnym wypadku ryzykujesz tym, że urządzenie może np. zawilgotnieć i przestać działać. Istnieją lampki choinkowe, dedykowane do użytku zewnętrznego takie jak np. zewnętrzne łańcuchy bożonarodzeniowe.

Jak przymocować lampki choinkowe do rynny?

Montaż lampek choinkowych nie jest skomplikowaną czynnością. Najprostszą metodą, pozwalającą na udekorowanie rynny, jest kupienie specjalnych haczyków lub klipsów, na których będziesz mógł powiesić lampki.


W jaki sposób udekorować dom światełkami?

Lampki choinkowe zewnętrzne możesz zamontować za pomocą klipsów lub uchwytów do kabli. To, w jaki sposób ułożysz światełka zależy tylko od ciebie. Możesz puścić je dookoła drzwi, pod dachem, wokół okien - jak tylko ci się podoba!

Decydując się na konkretny produkt, możesz wybrać inteligentne lampki choinkowe, którymi będziesz mógł wygodnie sterować, wykorzystując do tego aplikacje na telefon. Plusem inteligentnego oświetlenia świątecznego jest również to, że są nieustannie monitorowane, dzięki czemu system jest w stanie na bieżąco zauważać ewentualne błędy.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i