ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Inteligentne światła - pięć razy "tak"! | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Inteligentne światła - pięć razy "tak"!

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Inteligentne oświetlenie to jeden z kluczy do inteligentnego domu, w którym poczujesz się komfortowo. Jest po to, aby ułatwić Ci życie.

Inteligentne oświetlenie to termin w świecie oświetlenia, który jest obecnie bardzo często używany. Być może jednak brakuje Ci wyczerpujących informacji, dlaczego warto je kupić. Jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić Ci jakie są jego główne zalety.

Gospodarka

Kilka lat temu nie obchodziłoby nas to, że energooszczędna żarówka pozwala zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Ale teraz wszystko jest inne. Wydatki na życie są coraz wyższe i lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy. Inteligentne oświetlenie to szczyt energooszczędnego oświetlenia. A wymiana wszystkich klasycznych żarówek na żarówki energooszczędne z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Żywotność

Żywotność inteligentnego oświetlenia lub inteligentnej żarówki jest kilka razy dłuższa niż żywotność żarówki klasycznej. Gwarantujemy zwrot kosztów początkowych droższej żarówki. Żywotność inteligentnych żarówek sięga niewiarygodnych dziesiątków tysięcy godzin świecenia i do stu tysięcy cykli przełączania.

Komfort

Możesz bawić się konfiguracją inteligentnego oświetlenia, ale zdecydowanie nie musisz. Jeśli Twoim celem jest to, aby służyło Tobie, a nie Ty jemu, nie musisz tworzyć skomplikowanych schematów oświetlenia. Jest zupełnie odwrotnie, inteligentne oświetlenie jest po to, aby odzwierciedlało Twoje wymagania i styl życia. Nie chcemy, abyś spędzał godziny na telefonie. Ale możesz łatwo włączać i wyłączać światło za pomocą telefonu. Pilot jest jedną z jego najważniejszych zalet. Możesz sterować inteligentnym oświetleniem, na przykład za pomocą smartfona i aplikacji lub swoim głosem. I nawet nie musisz wstawać z sofy, jeśli nie chcesz. Szczególnie wygodne jest oświetlenie z czujnikiem. Wystarczy, że przejdziesz obok nich, kiedy w nocy będziesz przechodzić korytarzem, a zapalą się, a następnie zgasną. To samo dotyczy sytuacji, gdy masz zajęte ręce i nie masz możliwości dotarcia do przełącznika. Oświetlenie "wie", kiedy przechodzisz i sam0 oświetla Ci drogę. Nie możemy też zapomnieć, że inteligentne oświetlenie jest naprawdę łatwe w instalacji (instalacja zajmuje tylko kilka minut i nie są potrzebne żadne modyfikacje w instalacji elektrycznej) i może nim sterować każdy bo to naprawdę proste.


Biorytm

Sekwencja kolorów inteligentnego oświetlenia dostosowuje się do zmian dnia i nocy oraz warunków oświetlenia. Ma to na celu śledzić Twój biorytm i pomagać Ci w każdej sekundzie Twojego życia, gdy budzisz się i zasypiasz. Niebieskie światło dzienne (chłodne) ma pozytywny wpływ na koncentrację i wydajność. Dorośli docenią to podczas pracy przy komputerze lub zwykłych czynności domowych, dzieci w wieku szkolnym będą miały dzięki niemu przestrzeń do myślenia podczas pisania pracy domowej lub podczas zabawy. Z drugiej strony przed pójściem spać odpowiednie będzie przyciemnione (ciepłe) światło, ponieważ powoli, ale pewnie przygotuje Cię do zaśnięcia podczas czytania dobrej książki lub relaksu. Ponadto możesz tworzyć strefy światła w każdym zakątku domu.

Szerokie możliwości

W jednym z poprzednich akapitów pisaliśmy, że inteligentne oświetlenie zapewni Ci komfort, ale możemy też dodać, że oferuje szerokie możliwości. W ustawieniach znajdziesz szeroką gamę różnych programów i trybów. Możesz dostosować inteligentne oświetlenie do swojego nastroju lub okazji. Możesz cieszyć się kolacją zaręczynową przy romantycznym oświetleniu, a z drugiej strony zorganizować wieczór kawalerski w domu, kótóry wymaga dzikich kolorów i ich zmienności. Wyjeżdżasz na wakacje i boisz się nieproszonych gości w Twoim domu? Ustaw timer i tryb ściemniania światła, aby sprawić wrażenie, że ktoś jest zawsze w domu. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jak bardzo chcesz bawić się inteligentnym oświetleniem.

Inteligentne oświetlenie w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę inteligentnego oświetlenia i jego akcesoriów.

Tak. Teraz wystarczy jeden krok, aby elegancko zabłysnąć.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i