ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Dzień Matki - zainspiruj się pomysłami na nietradycyjne prezenty | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Dzień Matki - zainspiruj się pomysłami na nietradycyjne prezenty

Aktualności i powiadomienia

Barbora

Święto wszystkich naszych mam to okazja, aby powiedzieć im, że je kochamy. Co powiesz na to, aby wyrazić to ładnym prezentem.

26 maja to wyjątkowy dzień dla naszych mam. W ten dzień wszyscy wyznajemy im, że je kochamy. Oprócz tego, że to od nas z przyjemnością usłyszą, na pewno ucieszą się z ładnego i miłego prezentu. Jeżeli brakuje Ci pomysłów, mamy dla Ciebie kilka, które mogą Cię zainspirować.


Ładna lampka zawsze sprawi radość.

Lampka jest zawsze bardzo wdzięcznym prezentem. Nie wymaga żadnego skomplikowanego połączenia elektrycznego a w domu nigdy ich nie ma za dużo. Możesz wybrać na prezent jeden z kilku rodzajów. 

Klasyczne lampki z przewodem do podłączenia do gniazda to stara dobra klasyka, która niczego nie zespuje. Jeżeli wiesz że Twoja mama potrzebowałaby lampki nocnej lub lampy podłogowej do salonu, masz możliwość podarować jej właśnie taką lampę. Te lampki najczęściej posiadają kabel, który wystarczyć wpiąć do gniazda i już możesz się cieszyć czytając czy robiąc na drutach skarpetki.Bardzo gustowne są różne lampki dekoracyjne, do których nie jest potrzebne nawet gniazdo elektryczne. Duża liczba tych dekoracyjnych lampek jest na baterie, więc nie musisz się o nic więcej starać. Dla pewności wystarczy dołączyć jedną zapsową baterię.

Jako ładna dekoracja, czyli i miły prezent może służyć również lampa solna. Można ją umieścić w każdym miejscu. Zawsze będzie ładnie wyglądać i przyjemnie świecić.


Praktyczny prezent do domu

Chociaż mówi się, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, nie każda mama pragnie otrzymać lampkę. Tę swoją znasz najlepie i wiesz co akurat może jej pasować. Wielu z Was często słyszy w domu u rodziców, że by potrzebowali albo chcieli kupić coś nowego do kuchni lub inny pratyczny sprzęt gospodarstwa domowego. Na przykłada nowy czajnik, jakiś nowy  sprzęt audio czy budzik, żeby się lepiej wstawało.


Drobne elementy dekoracyjne

Miłym prezentem mogą stać się również dekoracyjne, podświetlane napisy. Nowa dekoracja zawsze się przyda w każdym domu, więc Twoja mama z pewnością nie pogardzi takim prezentem. 

Mamy, które mają ogródek zawsze docenią nową lampę solarną. Bądź z różnymi motywami krasnoludków i podobnych postaci albo klasyczne ze szpilką, którą tylko wbija się w ziemię i od razu może pięknie wyglądać.


Autor článku:

Barbora Překladači, Zákaznické_zahraničí

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i