ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy solne | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Lampy solne

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampy solne wykonane z soli himalajskiej


Lampy solne są wspaniałą dekoracją i mogą również pomóc "uzdrowić" Twój dom. Urządzenia elektryczne w domu wytwarzają szkodliwe jony dodatnie znane jako smog elektryczny. Ze względu na swoje właściwości fizyczne i chemiczne, lampy z soli himalajskiej działają jak naturalne jonizatory powietrza, które mogą neutralizować ten elektryczny smog.

Efekt jonizacji jest dodatkowo wzmacniany przez ogrzewanie, dlatego też kamienie solne znalazły zastosowanie jako solne lampy. Lampy solne są wykonane z kryształów soli, np. z himalajskich lub wysokiej jakości pakistańskich kopalni soli. Wybierz z naszej oferty lamp z soli i świeczników w różnych kształtach i rozmiarach - posiadamy np. lampy solne w kształcie kuli.

Nie zapomnij również sprawdzić naszych innych kategorii oświetlenia lub skorzystać z naszych ofert specjalnych i wybrać z ponad 12 000 artykułów oświetleniowych w sprzedaży (jak np. lampy stołowe). Posiadamy także żarówki do lampy solnej. Sprawdź naszą ofertę!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i