ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Dofinansowanie fotowoltaiki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Dofinansowanie fotowoltaiki

Na zewnątrz
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Programy dofinansowania mogą na początku wydawać się skomplikowane i nieczytelne. Jednak pokażemy Ci, że możesz uzyskać dofinansowanie łatwo i bez stresu.

Równowaga między myśleniem ekologicznym, a oszczędzaniem pieniędzy staje się w dzisiejszych czasach coraz ważniejsza i ważniejsza. Niezależnie od tego, czy jesteś zorientowany ekologicznie, czy nie, obecnie warto zwrócić uwagę na zrównoważony rozwój środowiska. Nie mówiąc już o otaczającej nas sytuacji gospodarczej. Program dopłat pomoże Ci uzyskać samowystarczalność energetyczną, a początkowa inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat. Wybierzmy się razem w podróż, która może być łatwiejsza niż myślisz.

Uzyskanie dotacji podlega spełnieniu określonych warunków, które omówimy poniżej. Przypomnijmy również, że ostatnio omawialiśmy  panele fotowoltaiczne, które zostały opisane ostatnio w naszym artykule .

Dla kogo są dotacje?

Możesz sprawdzić, czy otrzymasz dotację, zapoznając się z tekstem poniżej.

1. Czy możesz ubiegać się o dotację? 

Ubiegać się o odtację mogą osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własny użytek, które mają uregulowane kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji. Sprawdź sam, czy spełniasz wymagania potrzebne do uzyskania dotacji!


2. Czego dotyczy program? 

Program współfinansowany z środków Unii Europejskiej wspiera rozwój zielonej energii w regionie. Jest to finansowanie przedsięwzięć polegających na zakupie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych. Co więcej, dofinansowanie to nie podlega opodatkowaniu dochodowemu. 


3. Boisz się obsługi dokumentów? Nie musisz! 

Należy złożyć wniosek na stronie programu Mój Prąd. Wszystkie szczegóły i wymagane dokumenty, które należy dołączyć znajdują się na podanej stronie. Procedura nie jest tak skomplikowana, jak się może wydawać.  Przekonaj sie sam, że dołączenie do entuzjastów zielonej energii może być korzystne zarówno dla Ciebie jak i twojego portfela. 


4. Jakie korzyści finansowe możesz uzyskać? 

Łączna kwota dofinansowania za jedno przedsięwzięcie nie może przekroczyć 20,5 tys. zł. Szczegóły na stronie programu Mój Prąd, tam również w przypadku wątpliwości możesz sprawdzić podstonę "Pytania i odpowiedzi".


5. Do kiedy możesz ubiegać się o dotację? 

Od 22.04.2023 r. do 22.12.2023 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Polecamy na bieżąco śledzić stronę programu w razie wprowadzenia jakichkolwiek zmian. 

Panele fotowoltaiczne od nas, dotacja na wyciągnięcie ręki

Jeżeli doczytałeś tak daleko, zdecydowałeś się ubiegać o dotację i spełniasz warunki, wystarczy wybrać właściwą drogę. Panele fotowoltaiczne z naszego sklepu to dokładnie taki produkt, z którym możesz ubiegać się o dotację. Z ofertą paneli fotowoltaicznych możesz zapoznać się tu. Dodamy najważniejszą zaletę. Otrzymasz 12-letnią gwarancję na panele fotowoltaiczne od Liderlamp.  

Życzymy powodzenia na drodze do oszczędności.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i