ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Co oznacza skrót RGB w nazwie oświetlenia? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Co oznacza skrót RGB w nazwie oświetlenia?

Oświetlenie LED

Marcin

Światła RGB mają wiele zalet. Jeśli nadal nie jesteś pewien, co oznacza RGB, teraz masz okazję się dowiedzieć.

Skrót RGB


Skrót ten oznacza trzy kolory, które są używane w różnych urządzeniach elektronicznych do mieszania kolorów. Są to podstawowe kolory: R-czrwony (red), G-zielony (green) and B-niebieski (blue). Dzięki połączeniu tych trzech kolorów, każdy inny kolor może być dalej mieszany. Odcień poszczególnych kolorów jest następnie określany przez dodaną lub usuniętą ilość tych podstawowych kolorów. Zasada kolorów RGB jest stosowana w różnych urządzeniach. Na przykład w ekranach komputerowych, telewizorach oraz w odniesieniu do produktów, które oferujemy jak taśmy LED RGB, żarówki czy lampy. Dlatego, jeśli chcesz mieć możliwość wyboru koloru oświetlenia lampy lub taśmy LED, zwróć uwagę, czy funkcja RGB jest wymieniona w opisie przy wyborze produktu, którego potrzebujesz. Odcień bieli w oprawach RGB z reguły nie jest czysto biały, jak ma to miejsce w oprawach jednokolorowych. Ze względu na kompozycję barw RGB oprawa może mieć lekko niebieskawy lub różowawy odcień.

Dostępne produkty

Jeśli dopiero rozważasz zakup oprawy z kolorami RGB, z pewnością będziesz zadowolony z naszej oferty. W pierwszej kolejności proponujemy taśmy RGB LED, które cieszą się coraz większą popularnością i są poszukiwane przez naszych klientów. Taśmy LED RGB można zastosować np. na meblościance, a także w innych miejscach, gdzie tworzą zupełnie nowe wrażenie całej przestrzeni. Dzięki temu, że możesz dowolnie zmieniać kolory, możesz również wybrać dokładnie taki odcień, na jaki masz ochotę. Oczywiście oferujemy również żarówki RGB LED, które można zastosować praktycznie w każdej oprawie, gdzie te żarówki RGB się przydają.

Lampy sufitowe RGB, żyrandole, kinkiety lub lampy. Wszystkie te produkty można kupić z funkcją RGB. Te oprawy często są dostarczane z pilotem, za pomocą którego można sterować wszystkimi funkcjami. Jedne, co musisz zrobić, to wybrać to, czego potrzebujesz. Lampy RGB mogą rownież posiadać sterowanie dotykowe oraz nadawać sie do ponownego naładowania. Istnieje wiele produktów ze spektrum kolorów RGB, przekonaj się sam i wybierz te, których potrzebujesz.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i