ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Aby prezenty dotarły pod choinkę na czas | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Aby prezenty dotarły pod choinkę na czas

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Świąteczny pośpiech rozpoczął się wcześniej niż w zeszłym roku, więc najwyższy czas zacząć myśleć o prezentach. Zanim dotrą do Vas pod choinkę, jest to długa droga. Ale nie obawiajcie się, również w tym roku powiemy Vam magiczne terminy, do kiedy zdążycie zamówić wszystkiego bez pośpiechu.

Aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze, zalecamy wybór towaru znajdującego się w magazynie. Skorzystaj z poniższych zalecanych usług transportowych i opcji płatności, aby dostarczyć towar do świąt Bożego Narodzenia:
 
Platność online / przy odbiorze towaru
Jeśli skorzystasz z powyższych sposobów płatności podczas zamówienia towaru najpóźniej do 16. 12. 2023 do godz. 23:59, zapewniamy Cię, że przesyłkę otrzymasz jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Płatność przelewem
Jeśli skorzystasz z powyższych sposobów płatności podczas zamówienia towaru najpóźniej do 13. 12. 2023 do godz. 23:59, zapewniamy Cię, że przesyłkę otrzymasz jeszcze przed Bożym Narodzeniem.
 
Oferujemy możliwość zwrotu nieodpowiedniego prezentu do 60 dni. Nie musisz trafić w gusta obdarowanych ze wszystkimi prezentami, więc na wszelki wypadek, możesz zwrócić towar (nieużywany najlepiej w oryginalnym opakowaniu).
 

Przypominamy również, że oferujemy bony podarunkowe o wartościach 80 PLN, 150 PLN i 300 PLN.


Życzymy Wesołych Świąt
 
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i