ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Możliwość wymiany niewłaściwego prezentu | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Możliwość wymiany niewłaściwego prezentu

Czy obawiacie się, że pod choinką będą trzy identyczne prezenty? Albo że wybór prezentu nie trafi do gustu i prezent nie będzie się podobał? Kupując prezenty świąteczne w naszym sklepie internetowym liderlamp.pl nie trzeba się obawiać takiego problemu. Bez obaw możecie wybierać prezenty dla swoich bliskich. Wszystkie nieodpowiednie prezenty możecie w naszym e-sklepie bez żadnych problemów zamienić na właściwe lub łatwo zwrócić.

KIEDY JEST OFERTA WAŻNA?

Możliwość zwrotu lub wymiany prezentu dotyczy całego asortymentu kupionego w terminie od 1 grudnia - do 31 grudnia 2018r. Towar zakupiony w tym czasie można zwrócić lub wymienić do 31 stycznia 2019 r.

JAK TO DZIAŁA?

Służbę "możliwość wymiany niewłaściwego prezentu" otrzymujecie do każdego zamówienia w danym czasie automatycznie i bezpłatnie. Jeśli zdecydujecie się zwrócić towar i skorzystać z tej usługi, możecie skorzystać z Poczty Polskiej lub innego kuriera a to najpóźniej z dostawą do 31. stycznia 2019r. W przypadku zwrotu towaru skorzystajcie z formularza reklamacyjnego.
 
Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu łącznie ze wszystkimi częściami i akcesoriami, nieuszkodzony i nieużywany razem z fakturą zakupu. Koszty zostaną zwrócone na Wasze konto bankowe lub zostanie towar wymieniony na inny.
 
 
Cieszcie się pogodnymi zakupami przedświątecznymi online z gwarancja satysfakcji obdarowanego. U nas to jest całkowicie bez ryzyka.
 
 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.