ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Możliwość zwrotu niepasującego prezentu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Możliwość zwrotu niepasującego prezentu

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Czy obawiacie się, że pod choinką będą trzy identyczne prezenty? Albo że wybór prezentu nie trafi do gustu i prezent nie będzie się podobał? Kupując prezenty świąteczne w naszym sklepie internetowym liderlamp.pl nie trzeba się obawiać takiego problemu. Bez obaw możecie wybierać prezenty dla swoich bliskich. Wszystkie nieodpowiednie prezenty możecie w naszym e-sklepie bez żadnych problemów zamienić na właściwe lub łatwo zwrócić.

JAK TO DZIAŁA?

Służbę "możliwość zwrotu niewłaściwego prezentu" otrzymujecie do każdego zamówienia w danym czasie automatycznie i bezpłatnie. Towar można zwrócić nawet do 60 dni od otrzymania.
 
Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu łącznie ze wszystkimi częściami i akcesoriami, nieuszkodzony i nieużywany razem z fakturą zakupu. Koszty zostaną zwrócone na Wasze konto bankowe. Możliwość zwrotu towaru/pieniędzy obowiązuje tylko dla klientów konsumentów (nie podawaliście w zamówieniu REGON lub NIP).

 
Cieszcie się pogodnymi zakupami przedświątecznymi online z gwarancja satysfakcji obdarowanego. U nas to jest całkowicie bez ryzyka.
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i