ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Sylvania | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Sylvania

Vendor 5

Opis kategorii

Sylvania

Producent SYLVANIA, mający obecnie siedzibę w Budapeszcie na Węgrzech, powstał na początku XX wieku w amerykańskim Bostonie. Firma jest wiodącą marką grupy Feilo Sylvania, której właścicielem jest Shanghai Feilo Acoustics. Oprawy produkowane są w Belgii, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii od ponad 100 lat. Bazując na ponad stuletnim doświadczeniu w branży lamp i oświetlenia, jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie oświetlenia konsumenckiego, profesjonalnego i architektonicznego. Firma projektuje, produkuje i instaluje rozwiązania oświetleniowe, a także wprowadza innowacje w poszczególnych procesach z technologicznego punktu widzenia.


Zaletą tego producenta jest znajomość energooszczędnych rozwiązań połączonych z LED i IoT, które w dłuższej perspektywie pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Lampy i żarówki LED marki SYLVANIA odmienią Twoje wnętrze nie do poznania i oświetlą Twoją drogę do biznesu. W ciągu ostatnich kilku dekad firma wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie przy setkach wymagających projektów oświetleniowych, od firm po zachwycające miejskie krajobrazy. Firma spełnia najsurowsze międzynarodowe standardy zarządzania jakością ISO 9001. Firma posiada akredytowane laboratoria pomiarowe, które pozwalają na dokładną kontrolę wszystkich procesów i zapewniają wysokie standardy doskonałości. Produkty i rozwiązania są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, w tym w logistyce i przemyśle, biurach, handlu detalicznym, hotelarstwie, muzeach i galeriach, edukacji oraz budynkach mieszkalnych i konsumenckich.


Do najważniejszych klientów należą: Muzeum Designu, Hotel Hilton w Budapeszcie, Volvo, Pod, Euler Hermes Real Estate, Gmina Bouscat, Luxaviation Group, Loyn & Co, Bahrain Theatre, most Nanpu, mur londyński, zamek Pairi Daiza i wiele więcej.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i