ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Statywy do aparatów, kamer wideo i smartfonów | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Statywy

  • Najczęściej sprzedawane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Statywy do aparatów, kamer wideo i smartfonów


Statyw jest jednym z najczęściej używanych akcesoriów do aparatu. Statyw do aparatu służy do mocowania go w określonej pozycji, zapobiegając w ten sposób rozmazaniu zdjęć z powodu drżenie urządzenia. Statyw jest odpowiedni na przykład podczas fotografowania krajobrazu lub architektury lub kręcenia vloga wideo z wakacji lub innych wydarzeń.


Przed wyborem statywu zawsze należy zastanowić się, w jaki sposób będziesz go używać. Zależy to głównie od materiału i konstrukcji statywu. Najczęściej stosowane są statywy aluminiowe, statywy tytanowe, można też spotkać statywy drewniane. Jeśli chodzi o konstrukcję statywu do aparatów, istnieją monopody, tripody lub małe statywy stołowe.

Monopody to jednonożne statywy, które tłumią szczególnie pionowe wibracje i utrzymują aparat na jednym poziomie wysokości. Jednak nadal można go przechylać na boki.

Tripody mają trzy nogi podporowe. Umożliwia korzystanie z długich czasów otwarcia migawki podczas fotografowania, co szczególnie docenisz podczas robienia zdjęć w nocy.


Teleskopowy statyw umożliwia dostosowanie wysokości w razie potrzeby, podczas gdy maksymalna lub minimalna wysokość statywu wpływa na komfort zarówno podczas normalnej, jak i makrofotografii. Statywu nie można używać bez głowicy statywu.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i