ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Żyrandole designowe, ktore podkreślą urok twego mieszkania | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Żyrandole designowe, ktore podkreślą urok twego mieszkania

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Lampy nie tylko powinne spełniać rolę oświetlenia, ale również powinne pełnić funkcję ozdobną. Zainspirujcie się ofertą lamp sufitowych, z których nie będziecie potrafili spuścić oczu z powodu ich uroku.

Żyrandole designowe jako klejnoty twego domu

Dawno minęły czasy, gdy żyrandole sufitowe produkowane były tylko w kształcie nudnej szklanej kuli i we wszystkich domach były takie same. Obecnie żyrandol jest ważnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, który może wnieść do mieszkania iskrę i elegancję. Dobrze dobrany żyrandol designowy stanie się kluczową ozdobą pomieszczenia, który przyciągnie uwagę Twych gości. Firma Globo, znana z najwyższej jakości austriackiej, teraz przychodzi z szerokim sortymentem oryginalnych opraw oświetleniowych. 
 
Najnowszym trendem są motywy kwiatowe. Nowoczesne lampy wiszące mają postać kwiatów, które wyglądają niemal żywe. Dzięki swego uroczego wyglądu natychmiast się do nich zakochasz. Również hitem są lampy sufitowe z wiszącymi ornamentami. Najczęściej spotykamy lampy z ornamentami w kształcie błyszczących kryształków lub różnorodnych geometrycznych kształtów w różnych kolorach.
 
Nowoczesne są również żyrandole w kształcie różnych kuli szklanych, poskładanych do asymetrycznym kształtów. Co do materiałów, większość produktów zawierają kombinację tworzywa sztucznego i srebrnych metali. Dzięki zastosowaniu plastiku łatwo jest wytworzyć nawet najmniejsze szczegóły designowe.
null

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i