ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Teraz są na topie retro żyrandole | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Teraz są na topie retro żyrandole

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Preferujesz styl retro i właśnie w takim stylu zamierzasz urządzić oświetlenie domu? Przygotowaliśmy dla ciebie listę retro żyrandoli do kuchni oraz do salonu.

Preferujesz styl retro i właśnie w takim stylu zamierzasz urządzić oświetlenie domu? Przygotowaliśmy dla ciebie listę retro żyrandoli do kuchni oraz do salonu.

Retro żyrandol do wnętrzRetro żyrandole w wielu kolorach

Nieodłącznym elementem jeśli chodzi o styl i design oświetlenia jest gorąca dyskusja poprzedzająca wybór konkretnego fasonu. Podobnie jest w przypadku definicji stylu retro? Dla kogoś retro to powrót do lat sześćdziesiątych, dla innych - do okresu socjalizmu czy też Pierwszej Rzeczypospolitej.

Jest jednak kilka elementów, które zawsze towarzyszą oświetleniu typu retro: większe wykorzystanie kolorów, zaokrąglone lub na odwrót - kwadratowe kształty, przeważają metale o różnych wykończeniach, a także drewno i tkaniny. We wnętrzach, gdzie przeważa drewno lub ceramika, możemy polecić przykładowo retro żyrandole z kolekcji Hakon i Janne, z kolei w przypadku nowych budynków w pastelowych kolorach lampy wiszące Vintage marki Eglo. 

Zainspiruj się naszymi zdjęciami i ofertą najczęściej wybieranych wśród naszych klientów retro żyrandoli (patrz poniżej). Mamy nadzieję, że będą w twoim stylu i dopasowane do twojego wnętrza.


Retro styl lampa kuchennaRetro żyrandol do kuchni

Retro oświetlenie

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i