ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przedstawiamy żyrandole holenderskie | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przedstawiamy żyrandole holenderskie

Oświetlenie wewnętrzne

Marcin

Jesteś fanem rustykalnego wnętrza? Proponujemy Tobie wieloramienną lampę wiszącą, znaną jako żyrandol holenderski.

Jesteś fanem rustykalnego wnętrza? Proponujemy Tobie wieloramienną lampę wiszącą, znaną jako żyrandol holenderski.

Wytrzymały metalowy design z estetycznym wykończeniem

W pomieszczeniach reprezentacyjnych, na zamkach lub luksusowych restauracjach. W powyższych miejscach idealne rozwiązanie stanowią metalowe żyrandole wiszące, które ze względu na swój rustykalny wygląd przyjęły nazewnictwo słynnych holenderskich mebli.

Te holenderskie i flamandzkie żyrandole są przestrzenne i posiadają kilka ramion, na których najczęściej znajduje się źródło światła w postaci świec. W przypadku oświetlenia bardziej stylowego, zastosowanie mają większe, tekstylne lub szklane osłony. Podstawę konstrukcji stanowi metal, a powierzchnie pokryte są mosiądzem, patyną, białym i czarnym chromem.
 

Rustykalny żyrandol firmy Kemar z kolekcji Preto

Dziesiątki rodzajów modeli Kemar i Jupiter

Oczywistym jest fakt, że ze względu na obszerny rozmiar żyrandoli, zalecamy ich zastosowanie w przestrzennych pomieszczeniach – pokojach dziennych, sypialniach lub korytarzach reprezentacyjnych, które wraz z rustykalnymi meblami tworzyć będą niepowtarzalną kompozycję. Należy pamiętać, iż nie warto „przekombinować” ze stylem. Żyrandole holenderskie same w sobie stanowią dominujący element wystroju.

Producenci Kemar i Jupiter specjalizują się w branży metalowych, wieloramiennych żyrandoli (patrz lista poniżej) W naszej ofercie znajduje się ponad czterdzieści różnych rodzajów żyrandoli. Jak widać na załączonych rysunkach, posiadamy szeroki wybór asortymentu zarówno pod względem kształtów jak i kolorystyki. Kolekcja PRETO cechuje się lekkością, natomiast żyrandole rustykalne z edycji VERDA są bardziej ozdobne.

 

Rustykalny żyrandol firmy  Kemar z kolekcji Verda

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i