ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Promocja na lampy LED – podwójna oszczędność | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Promocja na lampy LED – podwójna oszczędność

Promocje i Wyprzedaże

Marcin

Obecnie posiadamy w promocji ponad 700 lamp i żarówek LED. Zaoszczędzisz nie tylko podczas zakupu, ale także podczas użytkowania ze względu na niższe zużycie energii elektrycznej.

Obecnie posiadamy w promocji ponad 700 lamp i żarówek LED. Zaoszczędzisz nie tylko podczas zakupu, ale także podczas użytkowania ze względu na niższe zużycie energii elektrycznej

Żarówki LED w promocji – już od 6 ZŁ

Kto z was nie chce zaoszczędzić? A jeżeli oszczędność nie będzie dotyczyć tylko zakupu, ale także użytkowania! Z 9W żarówką LED można przy zwykłym pięciogodzinnym dziennym użytkowaniu zaoszczędzić ponad 64 zł rocznie – w porównaniu do klasycznej żarówki włóknowej o mocy 60 W, o tym samym natężeniu światła. 

LED žárovka levněNasz sklep internetowy jako największy sprzedawcą oświetlenia na rynku czeskim, może oferować bezkonkurencyjne ceny. W ofercie posiadamy żarówki LED w promocji, o różnej mocy, rozmiarach i gwintach. Niektóre z nich przeznaczone są do reflektorów lub zakrytych osłon, inne natomiast, ze względu na klasyczny kształt bańki do lampek lub oryginalnych żyrandoli. 

Kup wygodnie nowoczesne oświetlenie

W bezkonkurencyjnych cenach znajdziesz u nas żarówki LED, a także oświetlenie LED, które posiada wbudowane diody. W tej chwili mamy w promocji ponad 700 modeli oświetlenia, ceny są obniżone nawet o więcej niż 60%. Dotyczy to lamp dziecięcych, lamp natynkowych sufitowych, wbudowanych reflektorów i lamp ściennych do łazienki. A ponieważ wiosna puka do drzwi, w Czechach rozpoczęły się wielkie wysprzedaże oświetlenia zewnętrznego LED włącznie z solarnymi.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszej oferty oświetlenia LED, które przyniesie Ci wiele korzyści. W razie pytań proszę o kontakt za pośrednictwem maila info@liderlamp.pl.
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i